Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Вівторок, 19 жовтня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Актуальні теми / Windows Mobile & Phone

Новини


Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Глава Microsoft підтверджує існування Windows Mobile 6.5
Глава Microsoft підтверджує існування Windows Mobile 6.5

10.11.2008 | Windows Mobile

Виконавчий директор компанії Microsoft Стів Баллмер (Steve Ballmer) в Австралії на конференції австралійського оператора Telstra дав інтерв'ю, у якому підтвердив існування операційної системи Windows Mobile 6.5.

«Електронне чтиво» — читаємо з дисплея
«Електронне чтиво» — читаємо з дисплея

07.11.2008 | Статті

Зараз все рідше можна зустріти людей із книгою в руках, але це не тому, що ми стали менше читати, винен в усьому стрімкий розвиток електронних пристроїв, які в буквальному розумінні витісняють друковані екземпляри із книжкових полиць...

Необхідний для мандрівника додаток Spb Traveler 2.0
Необхідний для мандрівника додаток Spb Traveler 2.0

05.11.2008 | Windows Mobile

Відомим розробником програмного забезпечення, компанією Spb Software, була представлена нова версія додатка Spb Traveler, що позначається індексом 2.0.

Набуваємо мобільності разом з мобільними «вікнами»
Набуваємо мобільності разом з мобільними «вікнами»

05.02.2008 | Windows Mobile & Phone

Очевидно, що твердження про те, що кожен знає подвійний зміст слова «вікна» буде дуже близьким до істини. Без комп'ютерів життя сьогодні просто не уявити, а в той же час, переважною більшістю ПК керує відома Microsoft Windows.

Комунікатор Samsung i710: робота над помилками
Комунікатор Samsung i710: робота над помилками

23.11.2007 | Windows Mobile & Phone

Windows-комунікатор Samsung i710 вже давно одержав статус «народного», і він цілком цього заслуговує хоча б через відмінний показник співвідношення ціни та якості. Можна й далі перераховувати ті переваги, які є в цього пристрою, але мова в цьому матеріалі піде саме про недоліки. Точніше про те, як деякі з вад усунути підручними засобами. Після неабиякого власного досвіду використання цієї моделі ми вирішили поділитися досвідом, як зробити її кращою.

Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Часть 3)
Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Часть 3)

17.08.2007 | Windows Mobile & Phone

Після досить тривалої перерви ми продовжуємо ділитися найкориснішими, на наш погляд, програмами для пристроїв на базі операційної системи Windows Mobile. У третій частині програмного огляду ми розповімо про альтернативну оболонку Spb Mobile Shell від російських розроблювачів, файлі-менеджері № 1, утиліті, що перетворює практично будь-який пристрій на базі WM у накопичувач із USB-інтерфейсом, а також мобільної версії архіватора WinRAR.

Огляд програм для читання RSS-новин на пристроях Windows Mobile
Огляд програм для читання RSS-новин на пристроях Windows Mobile

25.05.2007 | Windows Mobile & Phone

Рідко зустрінеш людину, яка не хоче постійно бути в курсі всіх подій. Засоби масової інформації давно заполонили увесь світ. Приміром, у найцікавішій для наших читачів сфері мобільного зв’язку щодня публікуються тисячі новин, статей та оглядів. І добре, якщо у вас є час, щоб постійно відвідувати десятки або сотні веб-сайтів щодня. Але що ж робити, якщо цього часу немає, а дізнаватися про все в останню чергу — це не ваш життєвий принцип? Рішення знайдено — замість вас Світовою Мережею зможе «помандрувати» ваш коммунікатор або КПК, озброєний програмою для читання RSS-каналів, після чого поділиться з вами новинами в будь-який зручний для вас час.

Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Частина 2)
Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Частина 2)

28.04.2007 | Windows Mobile & Phone

Продовжуємо ділитися із читачами корисними утилітами та програмами для пристроїв на базі операційної системи Windows Mobile. У цей випуск увійшли кілька цікавих додатків. Одні з них дозволяють змінити зовнішній вигляд екрана Today, другі — дозволяють автоматизувати роботу системи, треті — взагалі відрізняються від усіх попередніх. Загалом, такий от вінегрет смачних речей, приємного апетиту!

Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Частина 1)
Вибір редакції: корисні утиліти для Windows Mobile (Частина 1)

13.04.2007 | Windows Mobile & Phone

Чому в людини, коли вона вперше купує кишеньковий комп'ютер або комунікатор, на перших порах повністю зникає вільний час? Звичайно, певна кількість часу витрачається на звикання власника до апарата. Але потім розпочинається наступний етап — налаштування операційної системи під себе. Він триває досить-таки довго, але, в результаті, методом добору користувач виділяє для себе певний набір додатків, які, на його думку, є найбільш корисними. Можливо, якісь утиліти, що запропоновані нами в цьому огляді, це саме те, що ви давно шукаєте?

Огляд органайзерів для КПК і комунікаторів на базі Windows Mobile
Огляд органайзерів для КПК і комунікаторів на базі Windows Mobile

11.04.2007 | Windows Mobile & Phone

Для більшості власників Windows-комунікаторів або надолонників ці пристрої, в першу чергу, є менеджерами персональної інформації. Найчастіше їм довіряють зберігання адрес, заміток і, звичайно ж, інформації про заплановані події та зустрічі. Хто ж іще, крім електронного друга, завжди виявиться під рукою й не дасть забути про заплановане? Тому сьогоднішній огляд присвячено саме органайзерам.

Сторінки:

Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100