Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Четвер, 21 січня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / Огляд мобільного телефону Sony Ericsson W580i

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Грудень, 2007 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Огляд мобільного телефону Sony Ericsson W580i

Этот материал на русском языке
Коментарі 17.12.2007
Експертні оцінки:
Дизайн 5
Ергономіка 4
Функціональність 4
Вартість 4

Загальна 4
Зміст:

Sony Ericsson W580i - це не просто черговий телефон-слайдер з добре розвиненими музичними можливостями. У цій моделі виробник реалізував ряд дуже цікавих рішень, наприклад, світлові ефекти й датчик руху, на базі якого працює функція «крокомір». Крім того, користувач знайде в новій моделі емоційні флеш-теми й попередньо встановлені відеотони. Таким чином виробник намагається привернути до W580i увагу молоді, адже музичних телефонів сьогодні створено досить багато, а успіх нових моделей прямо залежить від здатності розробників дати споживачеві щось незвичайне й оригінальне.


Зовнішній вигляд

Телефон виконаний із пластику й своєю дещо вигнутою в основі формою нагадує модель W910i, з тим винятком, що W580 трохи товщий, зате значно вужчий. Апарат випускається у двох колірних рішеннях - сірому (Urban Grey) і білому (Style White). У нашому розпорядженні був другий варіант, у такому кольорі апарат виглядає цікавіше, він більш яскравий, хоча ми часто ловили себе на тому, що в такому кольорі телефон навіває думки про плеєри iPod.

Корпус дуже мініатюрний, його можна носити в будь-якій кишені й це зовсім не сковує рухи. Настільки компактні розміри й стриманий дизайн робить телефон універсальним - він сподобається як жінкам, так і чоловікам, хоча, швидше за все, останніх серед покупців телефону все-таки буде більше.

Корпус дуже мініатюрний, його можна носити в будь-якій кишені й це зовсім не сковує рухів

З особливостей конструкції відзначимо, що виробник переніс інтерфейсний роз’єм на бічну поверхню телефону. Причина в тому, що нижня частина корпуса вигнута, розміщення інтерфейсного роз’єму там створило б проблеми з підключенням гарнітури. Слот для карти пам'яті розташований у верхньому торці, подібна картина часто спостерігається в комунікаторах, ну а в цьому випадку виробник вдався до такого варіанту, тому, що бічні грані пристрою зайняті світлодіодами.

Цікаво виглядає центральна клавіша, що відповідає за роботу із плеєром а також є навігаційним блоком для переміщення в меню. Задня кришка кріпиться дуже надійно (не в приклад моделі W910i, де вона замикається спеціальним механізмом, довговічність якого є сумнівною). Під кришкою перебуває батарея ємністю 900 мАг. При інтенсивній експлуатації телефону акумулятора вистачило на 2 дні автономної роботи, при цьому ми дуже часто використовували вбудовану камеру, слухали плеєр протягом 2 годин на день і, зрозуміло, здійснювали дзвінки. Витягти SIM-карту непросто, для цього потрібно просунути ніготь у спеціальне заглиблення й натиснути на виступаючу частину картки. Це не дуже зручно.

Дисплей телефону при стандартній роздільній здатності 320 х 240 пікселів і передачі кольору 262 144 відтінки має менші фізичні розміри, ніж екран, скажемо в тому ж Sony Ericsson K810i або W910i. Внаслідок цього розмір зерна менший і картинку видно чіткіше. Працювати з екраном зручно, він зберігає яскравість кольорів як у приміщенні, так і на вулиці - в умовах похмурої київської зими, нам навіть не доводилося підвищувати рівень підсвічування.


Апаратні особливості
до змісту

Користувачеві Sony Ericsson W580i доступно близько 16 МБ вбудованої пам'яті. Передбачається, що вбудований об’єм буде використовуватися для зберігання повідомлень, даних телефонної книги, Java-додатків і всього найбільш необхідного. А для музики, фотографій виробник передбачив у комплекті карту пам'яті М2 об’ємом 512 МБ. Доступ до пам'яті через USB-підключення можна традиційно одержати двома способами - використовуючи програму Sony Ericsson PC Suitе і в режимі USB Mass Storage. Доступний також режим друку фотографій. З бездротових комунікацій передбачена функція Bluetooth версії 2.0 з підтримкою EDR. Для передачі звуку на бездротові стереонавушники використовується профіль А2DP.

Однак, все це більш-менш стандартні можливості, які можна зустріти в описі багатьох інших сучасних телефонів Walkman. А от що нас дійсно зацікавило в моделі W580i, так це вбудовані датчики руху й система підсвічування. На бічних поверхнях є вбудовані світлодіоди, які забезпечують різні світлові ефекти. Ефекти змінюються залежно від стану телефону (відкритий, закритий, під час дзвінка, програвання музики тощо). Усього в апараті передбачено до двох десятків різних світлових ефектів.

На бічних поверхнях є вбудовані світлодіоди, які забезпечують різноманітні світлові ефекти

Датчик руху в телефонах Sony Ericsson уже не новина, він з'явився ще в моделі W710i. Компанія продовжує експерименти, реалізуючи на базі датчика усе більше й більше нових функцій. Наприклад, у випадку з W580i акцент зроблений на спортивну складову. Так, користувач може виміряти витрату калорій під час ходьби або бігу. Для цього потрібно виставити дистанцію й час, а також вказати в налаштуваннях свою стать, вік, вагу й зріст. Після цього на екрані під час бігу або ходьби буде відображатися час початку руху, пройдений шлях, швидкість і витрата калорій. Всі результати можна зберегти в текстовий файл і перенести на комп'ютер або передати на сумісні пристрої.


Меню, програмні особливості
до змісту

Інтерфейс моделі користувачам телефонів Sony Ericsson добре знайомий, це стандартні 12 іконок головного меню з можливістю швидкої навігації. Зовнішній вигляд інтерфейсу можна повністю змінити за допомогою тем оформлення, у цьому плані телефони Sony Ericsson одні із кращих і перевершують можливості апаратів на платформі Nokia S40. Змінити тут можна буквально все, починаючи від колірної гами меню й закінчуючи іконками, підкладкою й, що саме цікаве, навіть саму організацію меню. До речі, деякі попередньо встановлені теми активують світлові й віброефекти при навігації в меню.

Традиційний пункт Activity Menu складається з декількох розділів, перші три містять інформацію про дзвінки, нагадування, повідомлення й інші події, а також список запущених Java-додатків (от де відчувається справжня багатозадачність). Останній розділ зберігає швидкий доступ до найбільше часто використовуваних функцій.

Цікаве програмне доповнення - відеотони, які користувач виявить у списку попередньо встановленого контенту. Це анімаційні картинки, супроводжувані мелодією, які можна встановити як сигнал виклику.

В інтерфейсі змінити можна буквально все, починаючи від колірної гами меню й закінчуючи іконками

Ще однією цікавою програмною опцією є система додатків для редагування мультимедійного контенту. У цьому випадку це попередньо встановлені програми MusicDJ, VideoDJ й FotoDJ. Звичайно користувачі рідко приділяють увагу подібним нюансам, але навіть якщо вони не мають наміру використовувати ці функції, один раз спробувати варто, особливо вразили можливості VideoDJ. Додаток дозволяє редагувати звуковий супровід відеоролика, додавати різні титри й окремі кадри, а також з'єднувати різні відеоролики в один. Якби роздільна здатність відео, яка відзняте вбудованою камерою, була більша, ця функція була б дуже цінною знахідкою. До слова, додаток з подібною функціональністю використовується у відеофоні Nokia N93i. Не менш цікаві можливості PhotoDJ. Цей додаток є якоюсь подобою Photoshop у мобільному телефоні. Користувач може виконувати первинне редагування знятих зображення, накладати різні ефекти, змінювати яскравість знімка, чіткість, контраст і навіть прибрати ефект червоних очей.


Музичний інтерфейс
до змісту

За відтворення музики в апараті відповідає програвач Walkman версії 2.0. Як і в попередніх моделях, плеєр можна запустити за допомогою гарячої клавіші зі значком Walkman. Якщо натиснути цю же клавішу знову, плеєр перейде у фоновий режим, але відтворення не зупиниться.

Програвач автоматично сканує пам'ять системи на предмет сумісних файлів, які надалі можна сортувати за списками відтворення. Підтримуються формати MP3, AAC, AAC+, E-AAC+, WAV, WMA й m4a. Приємно, що апарат може ідентифікувати ID3-теги, що дає користувачеві можливість автоматично сформувати список відтворення за виконавцями, жанрами, альбомами й іншими параметрами параметрам, записаним у вигляді тегів. У фірмових навушниках Walkman музика звучить досить непогано, всі сторонні шуми відсіваються завдяки тому, що навушники щільно прилягають до вуха. Що стосується відтворення низьких і високих частот телефон теж гарний, у цьому плані рішення під брендом Walkman можна вважати одними із кращих на ринку.

Програвач автоматично сканує пам'ять системи на предмет сумісних файлів, які надалі можна сортувати за списками відтворення

Крім плеєра, користувач може прослуховувати передачі радіостанцій в FM-діапазоні. Вбудований FM-приймач оснащено пам'яттю на 20 радіостанцій, налаштуватися на потрібну хвилю можна автоматично. В умовах мегаполіса радіо працює стабільно, прийом гарний. Дуже цікава функція TrackID, яка дозволяє записати фрагмент композиції, що сподобалася, наприклад, звучить по радіо, а потім визначити її виконавця й назву. Додаток записує фрагмент на диктофон, а потім з'єднується зі спеціальним сервером для аналізу композиції. Після цього користувач побачить на дисплеї ім'я виконавця й назву пісні у вигляді тегу.


Цифрова фотокамера
до змісту

В Sony Ericsson W580i установлена стандартна двомегапіксельна камера, якою був оснащений слайдер W850i і цілий ряд інших моделей. Виробник не наголошує на можливості фотозйомки в телефонах лінійки Walkman, це прерогатива апаратів СyberShot. Тому особливих вимог до цифрової камери в цьому випадку ставити не варто. Знімки з максимальною роздільною здатністю близько 500 Кб, їх цілком можна роздруковувати, якщо зйомка проводилася в гарних умовах. У приміщенні на знімках з'являються шуми, вбудованого спалаху, який міг би виправити ситуацію, не передбачено.

Робити знімки можна з роздільною здатністю 1632х1224, 1280х960 й 640х480 пікселів. Є два типи стискування знімків - Normal, Fine. Зважаючи на те, що сама по собі камера не найкраща на ринку, рекомендуємо завжди використовувати режим Fine. З додаткових налаштувань можна задати баланс білого й застосувати різні ефекти.

Для зйомки в темний час доби або в приміщенні є нічний режим, він підвищує чутливість камери

Для зйомки в темний час доби або в приміщенні є нічний режим, він підвищує чутливість камери, але при цьому збільшує час витримки, тому навіть найменше тремтіння в руках може зіпсувати кадр. Щоб одержати чіткі, не змазані зображення при зйомці в нічному режимі, ми тримали телефон, притуливши його до нерухомої поверхні (наприклад, до стола).

Відеозапис проводиться з максимальною роздільною здатністю 176 х 144 пікселі, формат файлів - 3GP. Тривалість відеороликів необмежена. На практиці відео виглядає непогано, але тільки на дисплеї телефону, переглядати його в повноекранному режимі на комп'ютері не вдасться. Нагадаємо, що навіть в останніх телефонах Sony Ericsson, виробник навмисне обмежує можливості відеозапису низькою роздільною здатністю кадру. Очевидно, в майбутньому планується випуск окремої лінійки телефонів з акцентом на відеофункціях.


Приклади фотографій
до змістуВисновок
до змісту

У процесі експлуатації Sony Ericsson W580i показав себе як якісний телефон, типовий представник лінійки Walkman із цікавими родзинками на зразок датчика руху й світлових ефектів. Апарат має відмінні музичні можливості, а в комплекті користувач знайде карту пам'яті об’ємом 512 МБ, якої на якийсь час буде цілком достатньо для зберігання музичної колекції. Телефон підійде користувачам, які бажають одержати відмінну мультимедійну функціональність і карту пам'яті в комплекті, але не бажають віддавати за телефон більше $330 - 350. Саме така ціна моделі на момент виходу.


Плюси Sony Ericsson W580i
до змісту
 • Компактний корпус
 • Світлові ефекти
 • Гарні мультимедійні можливості
 • Багатозадачність

Мінуси Sony Ericsson W580i
 • Не найкраща камера

Комплектация
до змісту
 • Телефон
 • Акумулятор
 • Карта пам'яті М2 512 МБ
 • Інструкція
 • Кабель
 • Провідна стереогарнітура
 • Зарядний пристрій

Ціни на апарат
до змісту


Джерело: Мабіла
Автор: Марія Гриньова
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100