Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Понеділок, 18 січня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / Motorola / Огляд мобільного телефону Motorola RAZR2 V8

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Серпень, 2007 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Огляд мобільного телефону Motorola RAZR2 V8

Этот материал на русском языке
Коментарі 27.08.2007
Экспертные оценки:
Дизайн 5
Эргономика 4
Функциональность 4
Стоимость 4

Общая 4
Содержание:

Основне завдання будь-якого виробника техніки - випустити пристрій, що зможе швидко злетіти на вершину популярності, скорити ринок і принести величезний прибуток. Завдання не з легких, але ще складніше домогтися незгасаючого інтересу й попиту до такої моделі. У світі не так багато мобільних телефонів, які можуть похвалитися тим, що змогли стати класикою й прикладом для наслідування з боку конкурентів. У їх число, безсумнівно, входить лінійка телефонів RAZR. Проте, інтерес до «бритв» поступово вгасає, адже конкуренти не сидять, склавши руки, а випускають свої моделі в подібному формфакторі. Тому компанія вирішила знову привернути увагу покупців, випустивши оновлену лінійку - RAZR2, відкривши її телефоном V8.


Зовнішній вигляд

 Загальні риси RAZR-серії легко впізнаються в RARZ2 V8. Це тонкий корпус, зовнішній дисплей, модуль камери на верхній половинці пристрою. Однак зовні V8 все-таки більше схожий на KRZR K3 багато в чому завдяки обтічним формам. Основу нової «бритви» становить металева рама, алюмінієву обробку змінила лита під тиском сталь. Корпус так само широкий, але зручно лягає в долоню. Бічні клавіші керування не такі зручні - їх принесли в жертву загальному дизайну. А захопитися є чому - корпус вийшов з ефектом перламутру або глазурі. Поверхня, відбиваючи світло, переливається зсередини різними кольорами. Однак патинування корпуса значно зм'якшило ці переливи, не дозволивши RAZR2 V8 перетворитися із представницького телефону в блискучу іграшку. Сам апарат на дотик дуже приємний - при виготовленні корпуса використовувалася технологія вакуумної металізації для створення поверхні Soft Touch. 


Основу нової «бритви» становить металева рама, алюмінієву обробку змінила лита під тиском сталь

Балансування моделі за вагою чудова - жодна з половинок не переважує іншу, як би ви не тримали апарат у руці. А от добратися до акумуляторного відсіку, у тому числі до роз'єму SIM-карти, не так просто. Логіка відкриття-закриття кришки акумулятора так і не була нами зрозуміла, і відкривали ми апарат скоріше за інтуїцією. Втім, пластик виявився міцним і гнучким, так що обійшлося без ексцесів.
Клавіатура пристрою традиційна для моделей лінійки RAZR - цільна металева панель із витравленими позначеннями кнопок і розділювачами. Проміжки, що утворилися, заповнені пластиком, що творить чіткий, легко помітний малюнок. Незважаючи на оманливу монолітність клавіатурного блоку й маленьку товщину корпуса, кнопки мають відчутний хід, що забезпечує додаткову зручність при роботі з RAZR2 V8.


Дисплей
до змісту

 Зовнішній дисплей пристрою заслуговує окремої уваги. Звичайно в моделях такого класу він є додатковим, і виконує лише посередні функції. Тут же він у стані замінити собою внутрішній дисплей, при тій же роздільній здатності в 240х320 пікселів він лише на 0,2 дюйми менший внутрішнього дисплея.
Звичайно, у дисплеїв в апаратах такого типу є індивідуальний блок підсвітки. У V8, у зв'язку із загальною товщиною моделі, інженери знайшли оригінальний спосіб заощадити місце - вони розподілили одну підсвітку на два екрани. Цілком логічно, що основному дисплею віддали більшу частину його потужності, а додатковому зовнішньому дісталося лише 30-40 %. Звичайно, це позначається на роботі з дисплеєм на сонці - він злегка бляклий, але читабельності при цьому не втрачає. До речі, і зовнішній і внутрішній дисплеї можна використовувати як повноцінний видошукач при фотографуванні або відеозйомці. У будь-якому разі зовнішній екран у V8 - кращий на сьогоднішній день у всій лінійці продукції Motorola.

Зовнішній дисплей в змозі повністю замінити внутрішній, при тій же роздільній здатності він лише на 0,2 дюйми менший внутрішнього

Внутрішній дисплей менше страждає від яскравого освітлення. Застосування TMR-матриці забезпечує кращу чіткість картинки в складних умовах за рахунок часткового відбиття падаючого світла підкладкою екрана. У більш спокійних умовах матриця забезпечує чудову контрастність, а кольори стають максимально насиченими.
Можливості зовнішнього екрана розробники використали по максимуму. При вхідному дзвінку, прикріплене до номера абонента фото висвічується на весь екран. Коротке SMS-повідомлення також можна прочитати, не розкриваючи апарат, але от при бажанні відповісти на нього доведеться використати клавіатуру. Правда, якщо вас влаштують як відповідь попередньо встановлені шаблони, можна застосувати їх, не розкриваючи телефон.
Природно, такого роду модель має багаті мультимедійні функції й звичайно для швидкого керування ними використовуються додаткові клавіші на корпусі. Однак інженери компанії пішли іншим шляхом. На підтримку останніх віянь техномоди вони оснастили зовнішній дисплей сенсорними пластинами. Завдяки цьому, не розкриваючи апарат, можна керувати відтворенням мультимедійного контенту. При натисканні на одну із сенсорних кнопок спрацьовує вібро, а значить користувач може бути впевнений, що телефон прийняв його команду, що є досить зручно.


Програмна частина
до змісту

Motorola RAZR2 V8 став першим апаратом нової лінійки, у якому компанія реалізує свою нову мобільну Linux-платформу під назвою MOTOMAGX. Вона повинна сподобатися стороннім розроблювачам ПЗ, тому що, за словами Motorola, здатна показати новий рівень гнучкості при створенні нових додатків. Система підтримує додатки, написані на Java ME, а надалі буде реалізована й підтримка нового користувальницького веб-інтерфейсу, що зробить доступним використання віджетів й інших різних технологій, характерних для Web 2.0.

Телефон одержав процесор AMR 11, що працює, за заявою розробників, у десять разів швидше чіпа, що використовувався в моделях RAZR

Телефон одержав процесор AMR 11 із частотою 500 МГц, який працює, за заявою компанії, у десять разів швидше чіпа, що використовувався в моделях RAZR. На практиці, дійсно, апарат став зручнішим при роботі з меню й додатками, зменшився час повного завантаження ОС. Потужний процесор знадобився не тільки для промальовування графіки на двох потужних дисплеях, але й для повноцінної роботи з інтерфейсом JUIX, побудованим на базі ядра ОС Linux і зовнішнім оформленням, реалізованим на Java. З кожною новою версією JUIX одержує усе більше зручний і продуманий інтерфейс. Яскравим прикладом тому може служити камера - зображення, одержуване фотомодулем, відображається на весь екран, надаючи більше контролю при зйомці, а додаткові елементи інтерфейсу, відповідальні за доступні користувачеві дії, зроблені напівпрозорими, тому не заважають процесу фотографування.


Мультимедia та додатки
до змісту

Камера в апарата двомегапіксельна й чимось особливим не відрізняється. У завдання розробників явно не входило зробити з V8 камерофон, більше того, у модуля немає автофокусу, а налаштування самої камери більш ніж скромні. Спалаху також не передбачено, зате є восьмикратний цифровий зум. Слід зазначити, що в приміщенні навіть без автофокусу камера практично не маже знімки, що досить приємно. Отримані з її допомогою кадри відмінно виглядають на екрані телефону, але далеко не кожен з них буде добре виглядати в роздрукованому вигляді. Можливості по роботі з відео залишилися на рівні попередніх моделей - V8 уміє знімати ролики у форматі 3GP з роздільною здатністю 176х144 пікселі.

Мультимедійный плеєр інноваціями не вражає. Звичне рішення, яке ми спостерігали й у попередніх моделях. Хочеться, щоправда, відзначити широку сумісність форматів: MP3, WMA9/10/11, RA10, AAC, AAC+/Enhanced, AMR NB/WB, і XMF. Варто похвалити також реалізацію еквалайзера й тривимірних звукових ефектів. Їхнє застосування дійсно здатне поліпшити відтворення музики, слухати яку можна як через зовнішній динамік, так і через гарнітуру.

Розробники явно не планували зробити з V8 камерофон — у модуля немає автофокусу й спалаху, а налаштування самої камери більш ніж скромні

Звук апарат видає добрий - нарікань немає ні на гучність, ні на чистоту звуку. Теж саме стосується гучності й чіткості мови абонента при дзвінку. Традиційно Motorola лідирує в цій області - завдяки динамікам Yamaha і реалізації функції CrystalTalk більш живого мовлення ви не зустрінете в жодному апараті іншого виробника. Використання мікрофона з вузькою діаграмою спрямованості дозволяє зменшити гучність фонового оточення, а після обробки шумознижуючими фільтрами, сторонні звуки можуть і зовсім зникнути. Схожий підхід використовується й для прийнятого сигналу. Після обробки електронікою, голос співрозмовника стає жвавим та емоційно забарвленим. Незважаючи на всі мінуси, саме якість мовлення змушує багатьох знову й знову купувати апарати Motorola.


Заради дизайну інженерам довелося відмовитися від реалізації в апарату роз'єму для карт пам'яті. Втім, це не стане великою проблемою, тому що вбудована пам'ять моделі приємно дивує - 420 МБ. Для тих, кому цього здасться недостатньо, будуть випущені моделі із двома гігабайтами вбудованої пам'яті. Природно, апарати будуть відрізнятися за ціною.

Набір додатків типовий для сучасних апаратів, чогось екстраординарного ви тут не зустрінете.


Комунікації й автономність
до змісту

Чотири підтримуваних діапазони стандарту GSM дозволять власникові новинки перебувати на зв'язку практично в будь-якому місці світу. Підтримка модуля Bluetooth 2.0 стандартів EDR й A2DP допоможуть швидше передавати дані й підключати до апарата бездротові стереонавушники. Швидкісний Інтернет стане доступним завдяки підтримці EDGE. Два потужних екрани, комунікаційні модулі й мультимедійные функції - серйозне випробування для будь-якого акумулятора. Батарея BX40 ємністю 930 мАг при використанні телефону не в занадто активному режимі змогла протриматися два дні, що є невисоким результатом для телефонів такого класу й оснащеності.


Висновок
до змісту

Не можна не погодитися, що V8 модель гідна, щоб відкрити собою нову лінійку RAZR2. Зміна контурів і використання нових технологій при виготовленні корпуса позитивно позначилися на дизайні в цілому. Реалізація двох практично рівнозначних екранів робить модель унікальною. Модернізація апаратної начинки й програмного забезпечення також покращили загальне його сприйняття — пристрій став відчутно продуктивнішим своїх попередників. Деякі недоліки в плані мультимедіа (слабка камера й відсутність FM-приймача) не занадто розчарують претензійного покупця, який шукає оригінальну й функціональну модель.


Плюси Motorola RAZR2 V8
до змісту
  • Стильний дизайн
  • Відмінна якість обох дисплеїв
  • Висока якість голосу співрозмовника й звуку в мультимедіа
  • Великий об'єм вбудованої пам'яті
Мінуси Motorola RAZR2 V8
  • Немає FM-тюнера
  • Немає слота для карт пам'яті
  • Нетривала автономна робота

Ціни на апарат
до змісту


.
Джерело: Мабіла
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100