Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Неділя, 17 січня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / Огляд LG KU580: «Музична шоколадка»

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Січень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Огляд LG KU580: «Музична шоколадка»

Этот материал на русском языке
Коментарі 16.01.2008
Експертні оцінки:
Дизайн 5
Ергономіка 5
Функціональність 4
Ціна 4

Загальна 4
Содержание:

Довгий час телефони серії Chocolate були символом стилю й практично синонімом гламура. Незважаючи на те, що з моменту виходу перших апаратів лінійки минуло досить багато часу, вони дотепер популярні й користуються попитом. Проте, про широкі можливості цих пристроїв немає й мови — за функціональністю вони починають відставати від стильних моделей інших виробників. Але мінусом це вважати не можна, з огляду на ціну новинки. Модель LG KU580 продовжує традиції стилю солодкої серії, але при цьому має талант музиканта.


Дизайн й ергономіка

Розширення функціональності привело до деяких змін не тільки в меню пристрою, але й у його зовнішності — на панелях апарата розташувалася більша кількість клавіш, а сенсорне керування об'єдналося з механічними компонентами.

Пластиковий корпус LG KU580 укріплено металевими вставками, що роблять всю конструкцію більш витривалою, а зовнішній вигляд пристрою - стильним і сучасним

Для того щоб увімкнути апарат або відхилити дзвінок, як і раніше використовується мініатюрна клавіша праворуч, на передній же панелі з'явилися кнопки, що спрощують використання музичної складової. Вони ж використаються й для подорожі в меню. Клавіші об'єднані в округлий навігаційний центр і так само, як і сенсорні елементи, мають яскраво-червоне підсвічування, що не блякне під сонячними променями.

І сенсори, і клавіші мають високу чутливість, через що спочатку часто викликаються непотрібні додатки й команди, але після адаптації до апарата ця проблема зникає. Єдине, що дратує навіть після декількох тижнів активного використання, - мазка поверхня.

Це проблема всіх глянсових пристроїв, але в привабливих зовні телефонах серії Chocolate відбитки пальців найбільш помітні. Такий телефон варто берегти й протирати якнайчастіше. Досить одного дня його існування без чохла, щоб LG KU580 втратив більшу частину своєї чарівності.


Музична спрямованість апарата виявилася не тільки в додаванні навігаційного центру, що спрощує перемикання між композиціями й налаштуваннями гучності, але й в появі додаткових клавіш на правому торці пристрою. Сюди виробник виніс великий регулятор гучності й кнопку активації плеєра. Викликати його або закрити можна, тільки попередньо розблокувавши апарат, тому випадкові спрацьовування повністю виключені. Виявився на правій панелі й відсік для карт пам'яті формату мікро-SD: це дозволяє оновлювати музичну колекцію, не відключаючи телефон, що є більшим плюсом, у порівнянні з більшістю конкурентів.

Зміни торкнулися не тільки мультимедійної складової термінала, але й його конструкції загалом. Пластиковий корпус LG KU580 укріплений металевими вставками, що роблять всю конструкцію більше витривалою, а зовнішній вигляд пристрою - стильним і сучасним. Зручності моделі надає й розташований горизонтально, тобто «по-кіношному», дисплей.

 

Завдяки такому рішенню телефон не доводиться постійно обертати в руках при переході з одного режиму в іншій - наприклад, при читанні з екрана текстів або відтворення відеороликів. Правда, як і в попередниць, в LG KU580 дисплей, через відсутність дзеркальної підкладки, блякне під сонячними променями. Особливо сильно це помітно в ощадливому режимі, що зменшує яскравість дисплея практично у два рази. При стандартних налаштуваннях дисплей має приємну яскравість і колірну гаму й більші кути огляду.


Загалом, LG KU580 зручний у користуванні, має малу товщину і якісне автодоведення, завдяки чому слизькі глянсові поверхні не заважають відкривати телефон однією рукою.


Камера, звук, додатки
до змісту

Працювати з основною камерою зручніше при горизонтальному положенні KU580: позначається широкоформатний екран, призначений переважно для основних мультимедійних функцій телефону

Як і належить сучасному апарату, LG KU580 оснащено не тільки музичним програвачем, але й вбудованою камерою. Її роздільна здатність - два мегапікселі (без автофокуса) - дозволяє створювати відносно якісні кадри, які підходять для перегляду на екрані комп'ютера, що підкреслюється приємною колірною й світловою гамою навіть без зміни автоматичних налаштувань.

Правда, зробити такий знімок можна тільки при яскравому освітленні — позначається відсутність спалаху. Замість нього LG KU580 оснащений мініатюрним дзеркальцем, яке згодиться для фотографування себе улюбленого. Для створення фотографії контакту або візитної картки можна скористатися й додатковою камерою, розташованою на передній панелі.

 

Цей фотомодуль із роздільною здатністю матриці 0,3 мегапікселі призначений для відеозв'язку, і, з появою оператора 3G , використовувати його тільки для мініатюрних знімків вже не актуально.

Приклади фотографій
до змісту

Можливості ж роботи із дротовими навушниками трохи обмежені через використання оригінального роз’єму

Працювати з основною камерою зручніше при горизонтальному положенні KU580: позначається широкоформатний екран, призначений переважно для основних мультимедійних функцій телефону. Із цим завданням термінал справляється за допомогою вбудованого плеєра, що дозволяє створювати власні списки відтворення й використовувати одне з восьми налаштувань еквалайзера.

Звичайно, у деяких сучасних телефонах використовується більша кількість налаштувань або навіть ручне регулювання частот, але для LG KU580 це не є необхідністю.

Втім, і бідними налаштування фотокамери не назвеш: кілька режимів зйомки, попередньо встановлені світлові налаштування, нічна зйомка, зумування, таймер, кілька колірних ефектів і можливість додавання фоторамок - все це ви знайдете в «Опціях» фотомодуля. Особливо цікавим і незвичайним є режим віддзеркалювання кадру. Незрозуміло навіщо це може згодитися, але виглядає забавно.

Налаштування відео практично повністю відповідає налаштуванням фотографічним. Хіба що максимальна роздільна здатність кадру зменшена до показника 320х240 пікселів. Камера знімає зі швидкістю 15 кадрів за секунду й, природно, такі ролики найкраще дивитися на дисплеї самого телефону, але не на комп'ютерному моніторі.


Із програванням музики апарат справляється набагато краще, ніж з фото-відео зйомкою. І не дивно, адже в цьому й полягає його головна спеціалізація. Разом з комплектними навушниками апарат видає насичений і приємний звук, чутливий до режимів еквалайзера. Додатково в цей список винесено позицію «3D-звук», при якому звук розділяється на стереоканали, що відповідає реальному і якісному звучанню.

Нажаль, користувальницьких налаштувань еквалайзер не підтримує, але й попередніх, у принципі, вистачає. Сам плеєр виглядає красиво, а керування ним логічне. У меню плеєра доступне відображення музичних файлів за альбомами, жанрами або виконавцями. Крім того, профіль A2DP дозволяє використовувати бездротові навушники, але в парі з ними телефон працює не більше восьми годин. Без використання бездротових навушників LG KU580 здатний витримати 15-годинний музичний марафон або виконувати свої телефонні обов'язки протягом п'яти днів.


 

Можливості ж роботи із дротовими навушниками трохи обмежені через використання оригінального роз’єму, що виконує одночасно роль порту для підключення до комп'ютера й гнізда для гарнітури. Незважаючи на те, що відтворення в голосному режимі (без підключення навушників) відбувається через голосовий динамік, звучить пристрій цілком пристойний, хоча й не може замінити собою портативний музичний центр. Для цього йому не вистачає емоційності й банальної гучності - її діапазон обмежений комфортними для спілкування сімома позиціями.


Не тільки розвагами живе світ сучасних мобільних телефонів. LG KU580 здатний сподобатися й тим, хто звик активно користуватися діловими додатками. Він підтримує п'ять налаштувань будильника, оснащений стандартним для виробника щоденником і зручним конвертором величин. Любителям сервісів Google сподобається наявність фірмового пошуку й email-клієнта.

 
Висновки
до змісту

Солодкоголосий KU580 став вдалим поповненням у лінійці гламурних телефонів компанії LG . Металеві вставки, вперше втілені виробником у моделях Chocolate Gold й Platinum підкреслюють вишуканість апарата й роблять його більш витривалим до зовнішніх впливів. Але цей телефон має не тільки приємну зовнішність, але й якісне звучання, зручний плеєр і вбудовану фотокамеру. Цей пристрій з порівняно невисокою ціною може стати гарною заміною попереднім моделям серії й сильним конкурентом стильним моделям інших виробників у своїй ціновій категорії.


Плюси
до змісту
  • Стильний дизайн
  • Сенсорне керування
  • Приємне звучання
  • Яскравий екран
  • Посилений корпус
Мінуси
  • Екран сліпне на сонці
  • Занадто чутливий сенсор

Ціни на апарат
до змістуАвтор: Макс Полонський
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100