Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
П`ятниця, 22 січня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / LG Electronics / Огляд мобільного телефону LG KU990 Viewty

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Січень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Огляд мобільного телефону LG KU990 Viewty

Этот материал на русском языке
Коментарі 23.01.2008
Експертні оцінки:
Дизайн 4
Ергономіка 5
Функціональність 4
Ціна 4

Загальна 4
Зміст:

У новому телефоні LG KU990 Viewty виробник об'єднав максимальне оснащення й інноваційну систему сенсорного керування, яка раніше застосовувалася в LG KE850 PRADA. Але якщо останній був, насамперед, іміджевим апаратом, який купують переважно через зовнішній вигляд, то Viewty цікавий, насамперед, своєю функціональністю й фотографічними можливостями, завдяки яким апарат зможе на рівні суперничати з будь-яким сучасним 5-мегапіксельним камерофоном.


Вступ

Популярність Apple iPhone змусила багатьох виробників серйозно переглянути свої погляди на розвиток інтерфейсу мобільних пристроїв. Різні виробники представили власні телефони на базі сенсорного керування, з яких першими в продажу з'явилися LG KE850 PRADA и Samsung Armani. Як і iPhone, ці пристрої не є смартфонами у звичному розумінні цього слова, та й сенсорний дисплей у них працює за дещо іншим принципом, ніж у пристроях на Windows Mobile.

KU990 Viewty цікавий не тільки унікальним інтерфейс, що має ряд відмінностей від LG PRADA. Ще однією особливістю нового телефону є 5-мегапіксельна камера з відмінними можливостями відеозапису. У порівнянні з першим 5-мегапіксельним камерофоном компанії LG — моделлю KG920 Leo, у новинці поліпшений як модуль камери й апаратна частина (процесор), так й інтерфейс фотозйомки. Це дозволило одержувати знімки більш високої якості, а сам процес зйомки став комфортнішим.

Підтримку 3G, якою оснащено LG KU990 Viewty, сьогодні важко назвати ключовою функцією, занадто багато пристроїв зовсім різних цінових категорій оснащені цією можливістю. Однак у модельному ряді LG 3G-апаратів поки що небагато, тому виробник зовсім справедливо акцентує увагу ще й на цій особливості. Надалі всі UMTS-телефони LG мати індекс KU, де буква «U» саме й вказує на підтримку нового стандарту.

Чим же привабливий LG KU990 Viewty? Якщо розглядати такі переваги телефону як UMTS, 5-мегапіксельну камеру або сенсорне керування окремо, то в жодній з них ми не побачимо нічого принципового нового. Такими ж камерами оснащені Sony Ericsson K850i або Samsung G600, а сенсорний інтерфейс використовується в Samsung Armani й LG PRADA. Тому саме поєднання всіх цих особливостей в одному пристрої робить Viewty цікавим. Як мінімум протягом декількох місяців, аж до появи в продажу найближчих конкурентів, пристрій буде залишатися найбільш оснащеним телефоном на базі сенсорного керування.


Зовнішній вигляд, дисплей й ергономіка
до змісту

Практично всі поверхні корпуса Viewty, за винятком дисплея, виконані з металу. Це надає конструкції особливу міцність і вказує на високу цінову категорію пристрою. У процесі експлуатації корпус не скрипить, який-небудь люфт відсутній. Зате сенсорний дисплей, що займає практично всю передню панель телефону, має потребу в постійному захисті від подряпин. Оптимальний варіант — відразу ж після покупки наклеїти на нього спеціальну захисну плівку. Це не позначається на яскравості картинки, зате надійно захищає екран від зовнішніх впливів.Дизайн KU990 Viewty виконано таким чином, що задня його поверхня нагадує цифрову фотокамеру. Об'єктив має досить великі розміри, він виділяється над основною поверхнею, а от шторки для захисту лінз не передбачено. Керування фотографічними функціями теж здійснюється аналогічно цифровим камерам. За зручністю процесу зйомки апарат стоїть приблизно на одному рівні з Sony Ericsson K850i. Зокрема, в обох апаратах є спеціальна фізична клавіша для перемикання режимів — фото, відео й перегляд знятого. Цікавий механізм регулювання зума під час зйомки. Він здійснюється спеціальним напівкруглим перемикачем, що рухається навколо об'єктива.

Практично все керування телефоном виконується за допомогою сенсорного дисплея, є всього три фізичні клавіші — виклик, відбій і видалення символу. За рахунок відсутності цифрової клавіатури, екран Viewty вдалося зробити досить великим, при цьому він має відмінну передачу кольорів і показав гарну роботу при сонячному освітленні. Користувачеві пропонується два варіанти керування пристроєм — пучкою або елегантним стилусом, що кріпиться до телефону як підвіска. Більшість операцій можна виконувати без стилуса, але для набору тексту він буде дуже до речі. Дисплей добре реагує на всі натискання, здійснювати навігацію по меню й користуватися різними функціями дуже зручно. Відзначимо й систему зворотного відгуку, що, очевидно, міцно вкорениться в телефонах із сенсорним керуванням. Суть її в тому, що коли сенсорний дисплей фіксує натискання, він сигналізує про це користувачеві ледь відчутною вібрацією.

Програмні особливості
до змісту

В LG KU990 Viewty використовується практично така ж схема меню, як і в LG KE850 PRADA з невеликими змінами. Все меню витримано в чорно-білому кольорі. У цьому випадку такий аскетизм цілком виправданий, він надає апаратові солідності. Всі пункти згруповано в чотири основних розділи, кожна функція має свій графічний малюнок і підпис. Потрібно відзначити, що така схема меню дуже вдала в конетксті концепції сенсорного керування — всі підписи й кнопки досить великі, їх зручно натискати кінчиками пальців. Крім того, досвід експлуатації як LG PRADA, так й Viewty створив у нас враження, що меню в цих телефонах простіше й інтуїтивніше, ніж, скажімо, в інших моделях виробника.

На робочий стіл у режим очікування можна вивести будь-яку картинку, крім того, поверх фонового малюнка можна розмістити календар або віконце, що відображає час і дату. При цьому вікна з календарем і часом можна пересувати на свій розсуд пучкою або стилусом. Платформа й дисплей Viewty не передбачають технології multi-touch screen, що використовується в iPhone. Це означає, що масштабувати картинку, як би «розсовуючи» її двома пальцями, користувач не зможе, так само як і блокувати дисплей, ефектно провівши по його поверхні пальцем. Втім, на ергономіці це не відбивається, блокувати екран за допомогою бічної кнопки не менш зручно.


Основні функції
до змісту

LG KU990 Viewty працює в стандарті GSM 900/1800/1900 МГц, підтримує EDGE і роботу в мережах UMTS. Що до якості прийому, то до телефону претензій немає, такі базові функції для мереж UMTS як відеодзвінки й високошвидкісний Інтернет працюють стабільно. Їхня реалізація мало чим відрізняється від телефонів інших виробників.Зате веб-браузер відрізняється від більшості попередніх апаратів LG. Він без проблем справляється з відкриванням складних веб-сторінок, автоматично масштабує їх під розмір дисплея й має зручну навігацію всередині сторінки. При цьому завантаження сайтів відбувається досить швидко. Почасти причиною є гарний процесор апарата, що дозволяє швидко адаптувати завантажену інформацію під розмір дисплея, а також можливості UMTS, які сильно перевершують за швидкістю стандартне EDGE-підключення, яким ми звикли користуватися.

Телефон підтримує 3D-графіку в Java-іграх. Серйозних тестів за допомогою Java-benchmark ми не робили. Навряд чи їхні результати будуть аргументом «за» або «проти» для більшості потенційних покупців. Тому обмежимося суб'єктивними відчуттями від роботи Java на прикладі встановленої «стрілялки» Space Commando. У грі вам пропонується розстрілювати піших і літаючих ворогів за допомогою найрізноманітнішої зброї. Всі предмети, у тому числі й супротивники, тривимірні, при цьому якого-небудь пригальмовування або критичних помилок системи в грі не спостерігалося, навіть у найбільш жарких сценах, які є найбільш ресурсномісткими. Все керування грою здійснюється за допомогою сенсорного керування.

Із засобів передачі даних користувачеві LG KU990 Viewty доступні Bluetooth з профілем A2DP, USB-підключення, у тому числі прямий доступ до карти пам'яті в режимі USB Mass Storage, а також підключення до телевізора через кабель, що йде в комплекті. Цей режим виводить картинку з дисплея телефону на екран телевізора, що дозволяє комфортно переглядати знятий фотоматеріал і відео.


Цифрова камера
до змісту

Вбудована 5-мегапіксельна камера є однією із ключових функцій LG Viewty. За якістю матриці й одержуваних зображень вона цілком відповідає кращим сучасним камерофонам, а за якістю відеозапису перевершує більшість із них. Особливо цікавий інтерфейс керування камерою. Він впритул наближений до схеми меню цифрових фотоапаратів, у яких користувачеві пропонується комбінувати керування за допомогою апаратних клавіш і сенсорного дисплея. У режимі зйомки коротке натискання на дисплей викличе іконки з налаштуванням різних параметрів.

Налаштувати можна багато чого, починаючи від різних режимів і закінчуючи балансом білого, режиму роботи спалаху й автофокуса, а також типу зйомки (безперервна зйомка, панорама). Камера оснащена спалахом, що помітно поліпшує якість фотографій, зроблених у приміщенні, але лише в тому випадку, якщо об'єкт зйомки розташований близько від об'єктива.

Приклади знімків відкриваються в новому вікні з максимальним розміром кадру

Відеозапис проходить з максимальною роздільною здатністю 640х480 пікселів, що дозволяє телефону впевнено конкурувати за якістю відеозапису з Nokia N95 й Samsung G600. Якість відеороликів при перегляді через телевізор дуже висока, так само як і звук. На наш погляд, саме таке застосування можливостей відеозапису є найбільш оптимальним, оскільки перегляд через телевізор мінімізує всі дрібні недоліки відеозапису й створює ефект того, що ролики записувалися на повноцінну відеокамеру.

Мультимедійні можливості
до змісту

Варто відзначити вдалу реалізацію галереї, у якій міститься доступ до всіх мультимедійних файлів апарата. І картинки, і відео тут можна переглядати у вигляді невеликих іконок, в повноекранному режимі, а також виконувати масштабування за допомогою перемикача зума, розташованого біля об'єктива. Файловий менеджер працює досить швидко, за винятком ситуацій, коли вбудована пам'ять апарата перевантажена.

У телефоні встановлено стандартний музичний програвач, його можливості можна охарактеризувати як базові. Доступне сортування композицій за різними параметрами і формування списків відтворення. Плеєр працює у фоновому режимі, при цьому можна без проблем користуватися іншими функціями пристрою, у випадку вхідного дзвінка музика автоматично припиняється. Відеоплеєр дозволяє програвати ролики й повнометражні фільми у форматі DivХ, чим може похвалитися далеко не кожен сучасний телефон. Доступний перегляд відео в повноекранному режимі, а також швидке перемотування.

В апараті є FM-радіо з RDS і пам'яттю на 12 радіостанцій. Приймач працює тільки при підключеній дротовій гарнітурі, його реалізація стандартна для більшості мобільних пристроїв.

Висновок
до змісту

На сьогодні LG KU990 Viewty унікальний за рахунок поєднання гарних характеристик і системи сенсорного керування. При цьому апарат працює стабільно, особливих проблем не спостерігалося, за винятком пригальмовування менеджера файлів при заповненні вбудованої пам'яті. Щодо автономної роботи Viewty нічим не відрізняється від більшості пристроїв з аналогічною функціональністю. Стандартного акумулятора ємністю 1000 мАг нам вистачило на 1,5 дня активної експлуатації із частим використанням вбудованої камери, відеодзвінків, частої заміни SIM-карт і детального вивчення меню. При більш помірній експлуатації одного заряду може вистачити й на більший термін. Найближчі конкуренти Viewty — Samsung F490 й Samsung F700, однак, ці моделі, мабуть, з'являться трохи пізніше. Тому сьогодні LG KU990 Viewty можна рекомендувати людям, які шукають апарат з якісною камерою, великим дисплеєм і гідною функціональністю. При цьому пристрій в жодному разі не можна розглядати як альтернативу смартфонам, це, насамперед, звичайний телефон з максимально простим меню й керуванням.

Плюси LG KU990 Viewty
до змісту
 • Cолідний зовнішній вигляд
 • Якісна камера
 • Яскравий дисплей
 • Вдалий веб-браузер
Мінуси LG KU990 Viewty
 • Дисплей може легко подряпатися
 • Відсутня шторка об'єктива

Комплектація
до змісту
 • LG KU990 Viewty
 • зарядний пристрій
 • стилус
 • стереогарнітура
 • USB-кабель
 • ТБ-кабель
 • інструкція
 • диск із ПЗ

Ціни на апарат
до змісту

Джерело: Мабіла
Автор: Олексій Швабрін
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100