Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
П`ятниця, 22 січня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / LG Electronics / LG KF600: «Іміджевий слайдер із сенсорним керуванням»

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Квітень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

LG KF600: «Іміджевий слайдер із сенсорним керуванням»

Этот материал на русском языке
Коментарі 02.04.2008
Експертні оцінки:
Дизайн 5
Ергономіка 5
Функціональність 5
Якість зборки 5
Вартість 4

Загальна 5
 
Зміст:

Родзинкою нового іміджевого апарата від компанії LG є наявність двох екранів на передній панелі пристрою, на один із яких виробник «поклав тяготи» сенсорного керування апаратом.

Вступ
 

Завдяки «вдалому поєднанню» маркетингової й пізніше рекламної кампанії, іміджеві моделі цього виробника завжди мають певну загадку. За прикладом далеко ходити не треба. Згадаємо легендарний Prada, який компанія позиціювала, як один з перших апаратів, у яких клавіатурне керування «повністю» замінене сенсорним. Однак сам факт того, що спочатку компанія трохи притримала анонс апарата від роздробу й преси (за чутками, довгий час виробник не міг визначитися з точним позиціюванням моделі), і з початком продажу стала заручником «хітовості» на той час новинки в сегменті продажу.

Пізніше з'явився до певної міри спадкоємець «італійського франта», «грізний» п’ятимегапіксельний LG KU990 Viewty. І хоча зовні апарат трохи схожий на Prada, але ряд, на перший погляд, несуттєвих дрібниць, а також вбудована камера з п’ятимегапіксельним сенсором, вигідно вирізняють цей апарат на тлі сусідів по лінійці.

І хоча в LG KF600 п’ятимегапіксельного сенсора немає, ряд інших не менш цікавих особливостей говорять про його потенційну можливість стати улюбленцем справжніх поціновувачів краси у всьому.

Якість зборки й ергономіка
до змісту

На сенсорний екран виробник покладає основне керування

Корпус апарата виконаний з матового чорного пластику. Матеріал й якість зборки перебувають на досить високому рівні, ніяких скрипів або деформувань корпуса, навіть при досить сильному натисканні, ми не помітили.

Хоча матеріал корпуса і є матовим, спеціальними засобами для витирання корпуса від відбитків пальців (чим так «грішить глянець») майбутньому користувачеві все-таки доведеться обзавестися. Справа в тому, що передня панель LG KF600 покрита тонким органічним склом, що за своєю природою є глянсовим. І якщо акуратному користувачеві цілком під силу не торкатися основного екрана, то без дотиків до поверхні додаткового екрана не обійтися.


Апарат дуже зручно лягає в руку. Незважаючи на свою чималу вагу (а це 107 г), вона, фактично, не відчутна навіть при тривалій роботі.


Ергономіка апарата заслуговує оцінки «відмінно», правда з невеликим мінусом. Про це детальніше. Основна цифрова клавіатура ніяких нарікань не викликала, кнопки широкі, легкі й разом з тим чіткі в натисканні. Завдяки певній східчастій формі кнопок, помилкових натискань, навіть спочатку освоєння розкладки, практично не відбувається.

Не менше сподобалося нам і сенсорне керування. До речі про нього. Як ми згадували вище, основна родзинка апарата — наявність двох екранів на передній панелі, один із яких є сенсорним. Саме на сенсорний екран виробник покладає основне керування.

Реалізоване воно в новинці на основі раніше розробленої компанією технології, вперше застосованої в легендарному Prada. Як і в LG KE850 Prada, «управлінський» екран новинки покритий величезною кількістю конденсаторів, які реагують на натискання. Невелика ремарка: краще керувати пальцем, оскільки останні реагують на його тепло. Можна, щоправда, і олівцем або ручкою, але реагування на натискання іншими предметами буде трохи гірше.

Невеликий нюанс, що, втім, не є мінусом, має кнопка швидкої активації камери. Для активації останньої, користувачеві необхідно натиснути й кілька секунд утримувати її. Зручно це чи ні, користувач вирішить сам.

А от кнопка активації мр3-плеєра й клавіша-гойдалка регулювання звуку в роботі виявили себе з найкращої сторони.

Доповнює ергономіку універсальний роз’єм для кабелю зарядки/синхронізації з комп'ютером, що перебуває на правому боці, а також канавка для шнурка.

Дисплей і меню
до змісту

У яскравий сонячний день відображувана на дисплеї інформація трохи тьмяніє

Про додатковий екран ми вже мали честь розповісти. Що ж стосується основного, то тут справи йдуть так. Екран пропрацьований на основі кращої на сьогодні матриці TFT, має передачу кольору в 262 144 відтінки при роздільній здатності 240х320 пікселів. Втім, незважаючи на досить непогані характеристики в яскравий сонячний день відображувана на ньому інформація трохи тьмяніє. З іншого боку, з огляду на порівняно невелику вартість дисплея, цей «грішок» виробничого плану, мабуть, можна пробачити.


Схема побудови меню апарата, а також призначення іконок досить прості й традиційні. Анімовані іконки розташовані в співвідношенні 3х3 і дуже нагадують схему побудови в Prada. Та й сама кнопка доступу до меню позначена так само.

У пам'яті телефонної книги можна створити до 1000 записів контактів. Кожному контактові дана можливість крім імені абонента, мобільного й домашнього номера телефону присвоїти також офісний номер, адресу електронної пошти, номер факсу, мелодію дзвінка, фото, а також коротку замітку. Контакти можна розбити на групи. Доступний також швидкий набір і пошук. Переходячи від гарного до поганого, скажемо, що серед осередків запису контакту, відсутня можливість запису прізвища абонента. Прізвище й ім'я абонента доведеться записувати скорочено, що саме по собі не дуже комфортно, до того ж утруднює пошук необхідного контакту.

LG KF600 добре справляється з передачею коротких текстових повідомлень (SMS), а також медійних повідомлень MMS і листів електронної пошти. Доступна робота й із голосовими повідомленнями. Все легко налаштовується.

Мультимедійність
до змісту

Серед особливостей диктофона варто відзначити режим запису: загальний або MMS

Незважаючи на те, що LG KF600 не позиціюється як музичний апарат, музична складова тут реалізована непогано.

Серед особливостей налаштувань музичного програвача, пропонується кілька маніпуляцій із треками (додати до списку відтворення, видалити обрані й т.д.), а також створити свій особистий список улюблених треків. Серед налаштувань плеєра доступні 10 режимів еквалайзера (загальний, 3D, концерт, джаз, поп, рок, танець, живий звук, бас, кантрі). Крім того, є можливість вибору різних режимів відтворення (повтор однієї, повтор всіх і т.д.) тощо. Вся навігація з налаштуваннями плеєра інтуїтивно зрозуміла.

Це про позитив. До негативу варто віднести те, що плеєр не знає російської мови, тобто пісні, назви яких записані російською, плеєр відтворює ієрогліфами.

Тут, справедливості заради, відзначимо, що на тестуванні в нас була інженерна модель апарата, так що, може, у магазинних зразках справи будуть кращі.

Пам'ять FM-приймача розрахована на 10 станцій. Є можливість шукати станції в режимі автосканування або ж вручну, а також, при необхідності, скидати внесені в пам’ять приймача станції.

Серед особливостей диктофона варто відзначити режим запису: загальний або MMS. Ці функції особливо згодяться при необхідності частої роботи з названим мультимедійним додатком.

Додатки
до змісту

Серед додатків є програма «Документи», яка дає можливість переглядати документи Word

Арсенал встановлених додатків у новинці мало чим відрізняється від ряду інших моделей цього виробника: конвертер величин і валют, калькулятор, замітки й список нагадувань, будильник і секундомір, годинники дата й досить сильний вібровиклик — все це є в LG KF600.

Окремої уваги заслуговує додаток «Документи». Зо визначенням цей додаток є фірмовою програмою виробника для перегляду текстових документів. Ні редагувати, ні створювати нові документи не можна, можливий тільки перегляд. Серед цікавих налаштувань цього додатка варто відзначити можливість відправлення файлу електронною поштою (що має на увазі можливість поштового клієнта LG KF600 працювати із вкладеннями), адаптація по ширині екрана, поворот й інше. Варто також звернути увагу й на те, що файли, які розпізнає програма, мають формат doc., rtf. і т.д., тобто є документами, створеними в додатку Word, що трохи не типово для додатків у пристроях такого класу.

Камера
до змісту

У фотоапараті є функція стабілізації зображення, що дозволить одержувати непогані знімки навіть при зйомці на ходу

Однією з мультимедійних переваг апарата є вбудована 3-мегапіксельна камера зі спалахом. Серед цікавих особливостей камери варто відзначити наявність досить потужної системи автофокусування й стабілізації зображення, що дозволить одержувати непоганий контент навіть при зйомці на ходу.

З інших налаштувань уваги заслуговує арсенал режимів зйомки, можливість портретної зйомки й можливість виставити таймер автоспалаху.


Якщо когось дратує характерний звук затвора при спрацьовуванні камери, скажемо відразу, його без проблем можна відключити, трохи порившись у налаштуваннях.

Із цікавих налаштувань відеокамери, крім її здатності знімати зі звуком і без, варто відзначити такий режим зйомки, як MMS. Про цей режим ми вже згадували в описі додатка «Диктофон». По суті тут ситуація аналогічна, налаштування створене для можливості записувати контент, що згодом буде пересилатися за допомогою MMS.

Серед інших налаштувань камери доступні шість режимів балансу білого (авто, денне світло, лампа розжарювання, хмарно, флюоресцент, нічний), а також три режими вибору ефекту кольору (сепія, чорно-білий, негатив).

Зразки фотографій
до змісту

Приклади знімків відкриваються в новому вікні з максимальним розміром кадру

Автоматичний режимЗйомка зі спалахом


МакроZoom
Zoom 2-x
Zoom 3-x
Zoom 4-x
Zoom 5-x
 
 

Пам'ять і передача даних
до змісту

Трохи засмучує той факт, що виробник не потрудився винести роз’єм для карт на яку-небудь із бічних граней

Як показує один з підпунктів меню, користувальницької пам'яті в апараті трохи більше 25 МБ. Цього ресурсу, у принципі, досить для зберігання невеликого портфоліо фотографій і відеороликів. Для любителів же мобільної музики, простіше відразу обзавестися картою пам'яті відповідного стандарту. Трохи засмучує той факт, що виробник не потрудився винести роз’єм для карт на яку-небудь із бічних граней. Іншими словами, який-небудь натяк на гарячу заміну карток тут відсутній.

За бездротову передачу даних у пристрої відповідає Bluetooth. За передачу пакетних даних — GPRS й EDGE.

Загальні враження
до змісту

Стильний дизайн, відмінна медійна й комунікаційна комплектація (як на свій ціновий сегмент), плюс родзинка сенсорного керування — це гарний потенціал для того, щоб заявити про себе як про гідного супротивника вже представленої на ринку армії «красивих» трубок. Майже бездоганний стан справ трохи псують невеликі недопрацювання дисплея і відсутність можливості гарячої заміни карт пам'яті. Але, з іншого боку, сказати, що останнє є надто великим недоліком для іміджевої трубки, не можна. А що стосується першого, то за красу іноді треба й платити.


Плюси апарата
до змісту
  • Стильний дизайн корпуса
  • Добре пропрацьоване сенсорне керування
  • Якісна камера й плеєр
  • Можливість перегляду офісних документів
Мінуси апарта
  • Дисплею не вистачає яскравості


Ціни на апарат
до змісту

Джерело: Мабіла
Автор: Сергій Решодько
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100