Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Понеділок, 8 березня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Мобільні телефони / Огляд мобільного телефону General Mobile DST-01 (life:) Dual SIM)

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Alcatel
BenQ-Siemens
Fly
LG Electronics
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Sony Ericsson
Sofi
Siemens
Sagem
Samsung
VK Mobile
Інші виробники
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Серпень, 2007 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Огляд мобільного телефону General Mobile DST-01 (life:) Dual SIM)

Этот материал на русском языке
Коментарі 23.08.2007
Экспертные оценки:
Дизайн 5
Ергономіка 4
Функціональність 4
Вартість 4

Загальна 4
Содержание:

Багато хто з нас носить по два телефони в кишенях або ж постійно замінює одну SIM-карту на іншу. Навіщо це потрібно? По-перше, це можливість здійснення дзвінків за більш вигідними тарифами, по-друге, це дозволяє завжди залишатися на зв'язку, навіть якщо покриття одного з операторів недостатнє. Тепер, завдяки мобільному телефону General Mobile DST-01, який можна придбати в мережі оператора life:), можна одночасно мати активними дві SIM-карти в одному пристрої.


Зовнішній вигляд

Телефон DST-01виконаний із чорного пластику зі срібними вставками з боків, а також срібною металевою пластиною навколо дисплея. Розміри апарата дозволяють назвати його компактним: 92х51х16 мм. Невеликий 2,2-дюймовий сенсорний дисплей займає більше половини лицьової панелі апарата, нижче його перебувають три кнопки (одна клавіша скидання й, по обох боках від неї, — дві кнопки для набору номера з різних SIM-карт), а вище дисплея розміщені два прорізи для динаміка.

Клавіатури в телефоні немає, її функції виконує сенсорний дисплей. Спершу незвично працювати з телефоном без джойстика або навігаційної клавіші, однак, згодом можна наловчитися.


Клавіатури в телефоні немає, її функції виконує сенсорний дисплей

На лівому боці телефону розміщені роз’єми підключення кабелю (а також зарядного пристрою й навушників) і слот для карт пам'яті microSD (до речі, телефон комплектується карткою на 512 МБ). Із правого боку розташовуються кнопка активації/спуску камери та клавіша-качеля для регулювання гучності, тут же можна знайти вушко для кріплення шнурка. На задній частині пристрою розміщено об’єктив 1,3-мегапіксельної камери, біля якого розташоване дзеркальце для автопортретів. У лівому верхньому куті апарата передбачена кишеня для зберігання стилуса. 


Сам стилус телескопічний. Його основна частина металева, а робоча частина й "оперення" виконані із пластику.


Меню
до змісту

Меню побудовано незвичайно: ліворуч у колонку відображаються іконки чотирьох основних розділів, у кожному із цих розділів є ще по чотири пункти, які виводяться в правій частині дисплея у вигляді іконок.

Скомпоновано меню в такий спосіб:

 • Аудіо-відео
  • Аудіопрогравач  
  • Відеопрогравач
  • Відеозапис
  • Камера
 • PIM
  • Телефонна книга
  • Повідомлення
  • Журнал дзвінків
  • Органайзер
 • Розваги
  • Розваги
  • Послуги
  • Мультимедіа
  • Екстра
 • Система
  • Налаштування
  • Профілі
  • Швидкий доступ
  • Диспетчер файлів

 

Сенсорні кнопки під дисплеєм спрацьовують тільки в режимі очікування

Внизу, під дисплеєм розміщені п'ять сенсорних кнопок: телефонна книга, програвання відео, повідомлення, програвання аудіо й послуги. Для зручності користувача винесений ярлик «робочий стіл». Однак відзначимо, що ці кнопки спрацьовують тільки з режиму очікування, тобто не можна запустити відповідний додаток або активувати функцію, якщо відкрито інше вікно. Це ставить під сумнів практичність сенсорних кнопок.


Особливості роботи
до змісту

Як уже згадувалося, у телефон можна вставити дві SIM-карти, причому одна з них є основною, а інша — додатковою. Коли вмикається телефон, то він запитує спочатку PIN-код першої, а потім другої карти, якщо такі взагалі задані.

Якщо вставляти в телефон лише одну сім-карту, то обов'язково в роз’єм №1 і це повинна бути карта life:)

У меню пристрою можна вибрати роботу тільки з однією з карт, або ж встановити дуал-режим, тоді можна буде працювати одночасно з обома номерами. Складності у використанні двох номерів немає: ви просто вибираєте в меню телефону з якого номеру буде зроблена операція, а якщо ви набираєте номер, то можете просто нажати клавішу виклику №1 або №2, тоді дзвінок буде зроблений за допомогою відповідної SIM-карти.

 У меню телефону завжди можна подивитися, на який з номерів вам дзвонили, або прийшло SMS-повідомлення. А якщо ви розмовляєте по телефону, і вам потелефонують на другий номер, то телефон просто запропонує вам або відхилити виклик, або зняти трубку, завершивши поточну розмову. Принаймні, це не дозволить пропустити дзвінок.
 
 
 
Якщо вставляти в телефон лише одну сім карту, то обов'язково в роз’єм №1 і це повинна бути карта life:) (в іншому випадку телефон просто не увімкнеться), якщо ж вставляти дві картки, то ніякої різниці в їхньому використанні немає. 
 

Мультимедіа
до змісту

У телефоні є камера з роздільною здатністю 1,3 мегапікселі, аудіо- і відеоплеєр, але якісними їх не назвеш. Знімки камери виглядають гарними тільки на екрані телефону. Всі недоліки фото розкриваються при перегляді на екрані ПК. Якість відео в телефоні теж низька, навіть незважаючи на те, що телефон записує й програє ролики у форматі MPEG4.


Порадував, щоправда, той факт, що плеєр працює у фоновому режимі й може програвати аудіо як у навушники, так і в динамік. Наявність картки пам'яті miscroSD у комплекті поставки на 512 МБ радує (хоча важко представити телефон без неї, адже DST-01 виробники наділили всього 100 кБ вбудованої пам'яті).

Якість навушників залишає бажати кращого, хоча невимогливих користувачів, які вкрай рідко використовують плеєр у телефоні, навушники задовольнять. Підключити звичайні навушники можливості немає — телефон оснащений фірмовим роз’ємом.  


У телефоні попередньо встановлені три стандартні ігри: «Вертоліт», «Пазл» і «Танець». Ігри досить примітивні, а встановити в телефон додаткові ігри або програми, нажаль, не можна; підтримки Java в апарату теж немає. Для додаткових розваг виробник пропонує скористатися програмами для редагування фотографій і складання музики. Запропоновані в телефоні й стандартні функції -диктофон та секундомір, є також органайзер зі списком справ і календарем подій.

Bстановити в телефон додаткові ігри або програми, нажаль, не можна; підтримки Java в апарату теж немає


Приклади фотографій
до змісту


Комунікації
до змісту

Телефон призначений для роботи в мережах GSM 900/1800/1900, і підтримує GPRS class 10. В апарату відсутні BlueTooth й ІЧ-порт, що утруднює його комунікацію з іншими пристроями. А от з'єднати телефон кабелем із ПК - просто: при підключенні телефон запропонує вам вибрати режим USB-накопичувача, або режим COM-пристрою (модем). Варто відзначити, що при підключенні до комп'ютера телефон заряджається.


Апарат дозволяє обмінюватися текстовими й мультимедійними повідомленнями, а також електронною кореспонденцією. Інтерфейс введення тексту простий і зрозумілий - це віртуальна клавіатура, недоліком є хіба що відсутність підтримки Т9 і неповна російська розкладка (літери, що не помістилися, винесені нагору клавіатури).
У режимі введення букв англійського алфавіту й при введенні цифр можна скористатися подобою рукописного введення

У режимі введення букв англійського алфавіту й при введенні цифр можна скористатися подобою рукописного введення (який, щоправда, дуже не точний), але в режимі російської мови така функція не пропонується.

При активному використанні телефону одного заряду батареї вистачає на добу, якщо ж здійснювати дзвінки загальною тривалістю 20-40 хвилин і користуватися годину-дві іншими функціями апарата, то його вистачає на три дні. В апараті використовується акумулятор ємністю 1000 мАг.

 

Висновок
до змісту

 

Телефон зацікавить, у першу чергу, людей, яким необхідно завжди мати при собі два номери, не носячись із собою кілька телефонів. Апарат повністю замінює два пристрої. Єдина відмінність: вам не вдасться поговорити між двома номерами, картки яких ви вставите в цей телефон, а також не вийде розмовляти одночасно за обома номерами. Всі інші можливості двох номерів апарат здатний реалізувати. Інші функції телефону важко назвати його сильними сторонами, але з виконанням найпростіших завдань для камери, плеєра й органайзера телефон впорається. Сенсорний дисплей телефону цікавий, набрати номер на ньому можна легко не тільки стилусом, але й пальцем, хоча для навігації в меню краще використовувати стилус, який буде незамінним і при наборі текстових повідомлень.

 


Плюси DST-01
до змісту
 • Одночасна підтримка двох SIM-карт
 • Компактність
 • Сенсорний дисплей
 • Гарна якість зборки
 • Два акумулятори в комплекті поставки
 • Два стилуси в комлекті поставки
Мінуси DST-01
 • Малий об'єм вбудованої пам'яті
 • Відсутність підтримки Bluetooth
 • Відсутність ІЧ-порта
 • Слабка камера
 • Відсутність підтримки Java

Джерело: Мабіла
Автор: Юрій Іванов
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100