Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Субота, 4 лютого 2023 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Огляд Mio Moov 360: «Навігатор з Bluetooth-модулем і можливістю синхронізації контактів»

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Грудень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Огляд Mio Moov 360: «Навігатор з Bluetooth-модулем і можливістю синхронізації контактів»

Этот материал на русском языке
Коментарі 03.12.2008
Зміст:

За шість років від дня свого заснування бренд Mio корпорації Mitac надійно зміцнив свої позиції лідера на навігаційному ринку. Успішний продаж в 47 країнах підтверджує це. Кожен пристрій чітко сегментований, що полегшує вибір під час купівлі.

В оновленій лінійці Moov представлено п'ять моделей, функціонал яких зростає від пристрою до пристрою. Якщо Moov 200 — найпростіший навігатор вартістю 300 у.о., здатний виконувати тільки основне завдання, то Moov 380 — справжній мультимедійний монстр із можливістю виходу в Інтернет і підтримкою стандарту зв'язку GSM, і за ціною він вдвічі дорожчий.

Ми хочемо вас познайомити з «золотою серединою» нової лінійки — моделлю Mio Moov 360. Цей апарат оснащений Bluetooth-модулем для забезпечення функції Hands Free, вміє синхронізувати контакти телефонної книги, має «на борту» 2 ГБ пам'яті, а так само одержав (як і всі моделі Moov) нове, максимально ергономічне меню картографічного сервісу Mio Map (на основі iGo8). Не варто випускати з уваги новомодну функцію geotagging, яка так само підтримується новинкою.

Дизайн й ергономіка
до змісту

Навігатори Mio ніколи не були простими й за своїм дизайном. А використовуваними матеріалами корпуса завжди підтверджували свій високий статус. Не став винятком і Moov 360, який виглядає шляхетно завдяки чорному матовому корпусу й металевій рамці навколо дисплею. Висока якість зборки не підлягає сумніву.

Сенсорне керування зараз в моді, а тому на корпусі навігатора ви не знайдете жодної клавіші, крім повзунка, що виконує потрійну функцію: увімкнення, вимкнення й скидання. Так-так, від звичної притопленої кнопки Reset вирішили відмовитися з метою підвищення ергономічності використання. Однак така інновація загрожує неуважному користувачеві поганими наслідками. Поспіхом легко пропустити щиглик на OFF і випадково пересунути його далі, здійснивши скидання. Вгорі розташовано і роз’єм для карт SD. Хоча у навігатора і є в запасі 2 ГБ флеш-пам’яті, але майже всю її займає фірмове картографічне ПЗ.

Окремо хочеться відзначити цікаву конструкцію шатива кріплення до лобового скла. Приємно, що кожна деталь конструкції свідчить про надійність. Кульковий поворотний механізм дозволяє максимально зручно розташувати навігатор під будь-яким кутом.

Сам апарат кріпиться не звично, між двома скобами тримача, а, в повному розумінні цього слова, насаджується на спеціальну петлю. Надійно втримують пристрій на петлі мініатюрні гумові вставки, які оберігають задню стінку Moov 360 від подряпин. Роз’єм міні-USB перебуває внизу посередині.

У такий спосіб вирішена одвічна суперечка любителів розміщувати навігатор ліворуч від водійського місця й тими, хто любить кріпити його посередині. І тим, і іншим буде зручно приєднувати до апарата зарядний пристрій. Найчастіше, через постійне приєднання до гнізда зарядки кабелю, роз’єм міні-USB розхитується. Інженери Mio вирішили й цю проблему, оснастивши отвір на штативі кріплення спеціальними полозами, на яких штекер тримається добре.

Дисплей і меню
до змісту

Екран Moov 360 зачаровує своєю якістю. 4,3'' матриця з роздільною здатністю 480х272 пікселів, дійсно, чудова. Зерна не видно взагалі, а кути огляду максимальні. Яскравість, передача кольору — все бездоганно. Сам дисплей має антибликове покриття, майже не дзеркалить і на сонці блякне зовсім трохи. Зізнаюся чесно, це один із кращих екранів у навігаторах, який мені доводилося бачити.

Меню в навігаторах Mio завжди вирізнялося логікою й зручністю. Великі іконки для комфортної роботи без стилуса, відмінна локалізація, якісне промальовування — тут все, як завжди, прекрасно.

Після увімкнення пристрою або натискання на клавішу, що позначає меню, нас зустрічає перший і головний розділ із шести іконок, які допомагають у навігаційних справах. Пункт «Додому» приведе до рідного порогу, якщо ви, звичайно, натисканням пальця на потрібну точку на карті в меню, що випадає, збережете її «Як дім». Пункт «Обране» містить у собі список пунктів, що сподобалися (адреси), які повинні завжди бути «під рукою», що б легким натисканням на дисплей прокласти до них маршрут.

 

«Історія» зберігає запис адрес, які ви шукали в різний час і до яких прокладали маршрут. Пункт «Карта» повертає вас у картографічний режим. «Адреса» дозволяє розпочати пошук потрібної вулиці й будинку, відправить вас до центру міста, до потрібного перехрестя, дозволить ввести координати пункту призначення або ж вирахувати за поштовим індексом адресу поштового відділення. Унікальна форма пошуку, якої немає ні в кого.

 

Пункт «POI» допоможе знайти кафе, кінотеатр, магазин, СТО тощо. Причому список POI досить великий і повторює такі в iGo8.

Гортаючи меню далі ви перейдете до пунктів «Мої маршрути», «Налаштування», «Сигнал GPS», «GPS фото», «Mio Connect» й «Телефон». З їх допомогою ви переглянете запис пройдених маршрутів, визначитеся з налаштуванням девайса, будете в курсі сигналу GPS, переглянете фотоальбом з функцією geotagging, зможете завантажити пункти POI, приєднавши навігатор до ПК, або підключити його до телефону через Bluetooth, щоб використовувати як бездротову система гучного зв'язку. Загалом, все просто, логічно й зручно.

Навігаційне ПЗ
до змісту

Шанувальники продукції Mio прекрасно знають, що все картографічне ПЗ компанії випускалося в співробітництві з Nav N Go (автор iGo). Після розриву Mio викупила дві «картові» контори (європейську Mireo й американську Navman), які тепер розробляють Mio Map. Локалізація українських карт залишилася за КартБланш. Останнє оновлення карт за вересень 2008 року. Новий продукт дуже схожий на iGO8, але з ним набагато зручніше працювати. На наведених порівняльних фото ви, напевно, помітите різницю.

 
 

Допоміжні клавіші меню Mio Map грамотно скомпоновані з тим розрахунком, щоб оглядовість карти була краще. Іконки меню мають структуру вкладок. Натиснувши на кожну зі списку, що випадає, можна вибрати інше значення, що буде відображатися на місці першого. Фахівці підібрали особливу тональність кольорів, яка разом з відмінним дисплеєм виглядає приємно. Лінія обрію в 3D-режимі надає карті реалістичності.

 
 
 

Стрілки напрямку потоку транспорту, досить актуальні в мегаполісах, де багато вулиць із однобічним рухом, є як в оригінальному iGO8, так і в Mio Map, але в останній вони позначаються на всіх вулицях, а не тільки на важливих ділянках, що не настільки інформативно. Немає в Mio Map й 3D-будинків, що в компанії вважають зайвим. Адже повноцінного 3D-промальовування всіх будинків (а не тільки історичних пам'ятників, як зараз), на зразок закордонних карт, Україні ще чекати й чекати.

 
 
 

Загалом, за своєю структурою перед нами той же iGo8 із приємними бонусами й родовими недоліками у вигляді відсутності промальовування контуру будинків, а так само адресного пошуку з буквеним і дробовим індексом. Все це обіцяють додати в майбутніх версіях. На сьогодні в ньому є детальні карти 30 найбільших міст України, а так само забезпечується пошук за адресою в цих 30 містах й автоматичне прокладання маршрутів по всій Україні. Карта України об'єднана в єдине ціле з картою Європи, таким чином, з будь-якого пункту України можна прокласти маршрут у будь-який пункт Європи. Виробник стверджує, що в сімействі Moov використовується новітня технологія SiRFInstantFixII. Завдяки їй час пошуку супутників під час увімкнення навігатора скорочується до п'яти секунд, а також підвищується точність позиціювання під час руху в складних умовах міської забудови або серед дерев. Особливої швидкості визначення супутників під час холодного старту ми не помітили, а от у гарячому режимі навігатор знаходить свою позицію дійсно дуже швидко. Помітно прискорився й перерахунок маршруту, він відбувається практично блискавично. Не варто встановлювати в налаштуваннях російську мову системи. Здійснювати адресний пошук українською вже не зможете. Доведеться здійснювати його за першими буквами і багато «скролити».

Функції зв'язку
до змісту

Сучасний автомобільний навігатор середнього класу сьогодні не можливо уявити без функції Hands Free. В Moov 360 є Bluetooth-модуль, що забезпечує бездротове з'єднання з телефоном. З’єднання відбувається стандартно й швидко. Навігатор правильно визначає назву телефону, на відміну від no-name-девайсів. Якщо є бажання, то в пам’ять Moov 360 можна скопіювати свою телефонну книгу. Копіювання відбувається досить швидко, й кириличний список контактів відображається без проблем. Редагувати контакт, скопійований в пам’ять навігатора, неможливо, доступно тільки видалення. Якщо в записній книзі вашого мобільного з'явився новий запис, то вам доведеться повністю перекопіювати заново на Moov свою телефонну книгу. Окремо контакти не копіюються. Приєднані до контактів фото й картинки так само не передаються на Moov 360.

 
 
 

У меню «Телефон» ви можете помітити іконку «Підключення до гарнітури». Може здатися, що Bluetooth підтримує функцію Multipoint (приєднання декількох пристроїв одночасно), але це не так. Іконка з гарнітурою призначена для моделі Moov 380, що підтримує роботу з SIM-картами й, звичайно, може виступати в ролі GSM-телефону. Своє завдання в якості Hands Free Moov 360 виконує посередньо. Як правило, вас чують добре, але от голос співрозмовника занадто глухий, а мовлення не зовсім зрозуміле.

Мультимедійні функції
до змісту

Як таких мультимедійних функцій у новинки немає, якщо не брати до уваги цікавий фотоальбом, який працює з фотографіями, з використанням новомодного geotagging. Це явище повсюдно захоплює світ, навіть з'являються камери з підтримкою geotagging.

 
 

Суть у тому, що, зробивши кадр, ви прив'язуєте до нього координати, а потім, коли Ви розмістите свій фотодоробок, на сервісах типу Flickr, будь-хто може переглянути, використовуючи Google Maps, у якому місці планети була зроблена фотографія. Moov 360 дозволяє за допомогою спеціального ПО, встановлюваного на ПК, здійснювати пошук кадрів, викладених на Flickr, копіювати їх у фотоальбом навігатора, а потім прокладати до місця фотозйомки маршрут. Корисна функція, якщо ви забули, де клацнули той або інший кадр, або хочете точно потрапити в те місце, де зроблено знімок, виявлений на Flickr.

Висновки
до змісту

Якість, зручність використання навіть у дріб'язках, швидкість роботи Ї от головні характеристики нового Moov 360. Відмінний навігатор із сучасним картографічним ПО, зручним меню, цікавою функцією geotagging за цілком справедливу суму. Не вважаючи невеликого мінуса у вигляді динаміка, що бубонить, у нас до цього апарата попросту немає ніяких претензій.

Плюси апарата
до змісту
  • Дорогий дизайн
  • Чудовий дисплей
  • Ергономіка в дріб'язках
  • Функція Hands Free
  • Підтримка geotagging
Мінуси апарата
  • Динамік глухуватий

Ціни на апарат
до змісту

Джерело: Мабіла
Автор: Микита Філіппов
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100