Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Субота, 4 лютого 2023 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Огляди / Огляд мобільного телефону LG KC560: «Вогні великого міста»

Новини


Статті


Огляди


Мобільні телефони
Смартфони
Комунікатори
GPS-навігатори
Bluetooth-гарнітури
Цифрові фото-відеокамери
Інші пристрої
Відеоогляди
Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Грудень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Огляд мобільного телефону LG KC560: «Вогні великого міста»

Этот материал на русском языке
Коментарі 05.12.2008
Експертні оцінки:
Дизайн 5
Ергономіка 5
Функціональність 5
Якість зборки 5
Ціна 5

Загальна 5
   
Зміст:

Модель LG KC560 у компанії позиціюється в іміджевому сегменті. Новинка має  непогане медійно-комунікаційне оснащення, а також вирізняється гарною якістю зборки й гарним дизайном, серед якого особлива увага приділена реалізації цікавих світлодіодних елементів.

Загальна інформація

Всього лише кілька місяців тому, компанія LG презентувала іміджевий телефон, виконаний у форм-факторі слайдера, з більш ніж середнім комунікаційним набором і чітко вираженими «музичними здібностями».

Хто не може уявити, про що йде мова, коротенько нагадаємо. Модель LG KM380 — музичний термінал, середнього цінового сегмента.

Минув якийсь час, і перед нами постав черговий «музикант», виготовлений у тому ж форм-факторі, але разом з тим, він має більш просунуте оснащення (як комунікаційне, так і медійне), а також куди більш якісну зборку, і разом з тим ціну майже на 100 у.о. більшу, ніж у попередника. Втім, останній фактор можна вважати абсолютно обґрунтованим, виходячи з багатьох, до того ж позитивних, особливостей новинки.

Про них ми вже говорили.

Як би там не було, а метою цієї статті в жодному разі не є порівняння двох останніх «музикалок».  Апарати, незважаючи на свій напрямок і певну схожість за функціоналом, все ж таки перебувають не в одному ціновому сегменті, а тому апріорі порівняння буде не зовсім правильним.

Що стосується випуску цих апаратів підряд, як такого. На наш погляд, зрозуміти такий хід вендора легко. LG намагається привертати увагу всіх споживчих сегментів, як у більш дешевому, так і більше дорогому. Що ж, наскільки виправдане таке рішення, очевидно, ми побачимо незабаром.

Корпус пристрою складається із трьох типів матеріалів — пластик і два види металу – анодований коричневий, і метал з напилюванням позолоти

Отже, модель LG KC560. Офіційно модель анонсована в Україні трохи більше тижня тому. Виробником пристрій позиціюється в іміджевому сегменті, з однією тільки ремаркою — новинка «наділена» гарними «музичними здібностями».

Крім музики вендор також приділяє увагу зовнішності апарата.

У результаті чого ми маємо три типи матеріалів корпуса — чорний матовий пластик, сірий анодований метал, і метал з позолоченим напилюванням.

Крім цього бічні торці нижньої частини слайдера позолочені, а верхня частина, у свою чергу, має естетично привабливу світлодіодну окантовку, що, залежно від роботи різних додатків, може підсвічуватися різними вогниками.

Це коротенько. А тепер у деталях.


Зовнішній вигляд й ергономіка
до змісту

Велике місце в дизайні пристрою приділено реалізації кольорових світлодіодів

Як ми вже відзначали, новинка виконана у форм-факторі слайдера. Корпус реалізований із трьох типів матеріалів — передня панель, за винятком клавіатурного блоку й великої багатопозиційної навігаційної клавіші, — із пластику, тильний же бік, у свою чергу, реалізований з анодованого металу, а бічні грані нижньої частини девайса мають напилення з позолоти.

Багато уваги розробник приділяє реалізації світлодіодів, які, залежно від налаштувань можуть підморгувати різними кольорами. Світлодіоди розміщені по всьому периметру верхньої частини слайдера й разом із позолотою становлять основний іміджевий штрих новинки.

Дві третини всієї площі верхньої частини слайдера займає екран. В LG KC560 він побудований на основі TFT-матриці, має 262 144 кольори, і роздільну здатність 240х320 пікселів. На сонячному світлі кольори практично не вицвітають, працювати з апаратом також комфортно.Над дисплеєм перебуває датчик освітленості, а також внутрішній динамік. Крім своєї безпосередньої функції, цей елемент виконує також роль динаміка гучного зв'язку. І в одній, і в іншій ролі, якість роботи гарна, за винятком, щоправда, несильної гучності під час роботи у функції динаміка гучного зв'язку. Але з іншого боку, динамік гучного зв'язку, будь він навіть стереодинаміком, однаково не передасть всіх можливостей істинно якісного звуку, тут краще використовувати гарнітуру або гарні навушники.


Під клавіатурним блоком влаштований блок софт-клавіш, а також велика чотирипозиційна навігаційна клавіша із кнопкою підтвердження вибору в центрі. Кнопки реалізовані з органічного скла, кнопка підтвердження вибору також зроблена із цього матеріалу. Клавіша навігації має металеву структуру із напиленням позолоти. Софт-кнопки одна від одної розміщені на достатній відстані, помилкових натискань у процесі роботи не відбувається.

Кнопки блоку цифрової клавіатури виготовлені із чорного анодируваного металу. Кожна кнопка дещо піднята над основною поверхнею, таким чином, вони трохи розділені між собою. Всі клавіші досить зручні в натисканні, яких-небудь помилок у процесі роботи не виникає. Адаптаційного періоду не потрібно.

За клавішами перебуває проріз вбудованого мікрофона.

На тильному боці влаштована кришка акумуляторного блоку. Матеріал виготовлення  — анодований метал. Завдяки тому, що кришка займає практично всю панель, можна вважати, що панель реалізована з анодируваного металу. Лише нижня частина панелі реалізована із пластику.

На верхній частині тильної панелі перебуває вічко вбудованої камери, а також світлодіодний спалах. З написів по контуру вічка камери відомо, що вона оснащена матрицею в 3 мегапікселі, а також потужною системою автофокусування. Про інші особливості девайса, ми розповімо в одному з наступних розділів.


На правій бічній грані перебуває багатофункціональне коліща з функцією підтвердження вибору. Під час розмови по телефону за допомогою коліщати можливе регулювання звучання динаміка. Іншою ж особливістю коліщати є можливість з його допомогою здійснювати навігацію підпунктами меню.

За ним іде слот для карт пам'яті. Слот прикривається пластиковою заслінкою. За слотом влаштована кнопка блокування телефону, а за цією кнопкою — клавіша швидкого запуску камери.

На лівій стороні розташовано роз’єм для підключення кабелю зарядки, шнура синхронізації, а також дротової гарнітури. Оскільки роз’єм тут один, під час синхронізації телефону з комп'ютером, можлива зарядка акумулятора телефону від комп'ютера. Треба сказати, що компанія LG залишається вірної своїм традиціям, і, як і колись, реалізує фірмовий роз’єм для синхронізації всіх зовнішніх девайсів.

Цікавий також той факт, що на відміну від більш дешевого термінала LG KM380, де реалізовано 3,5 мм роз’єм для підключення навушників, в LG KC560 його немає. Це мінус. На верхньому торці перебуває кнопка фіксації кришки акумуляторного блоку.

Мультимедіа й розваги
до змісту

LG KC 560 має повний набір медіа— і розважальних додатків

Додатки цього сегмента зосереджені в підпунктах меню «Ігри й додатки» й «Мультимедіа». З першого підпункту користувач одержує доступ до двох попередньо встановлених ігор, а також можливість завантаження нових ігор або необхідних додатків на платформі Java.

У підпункті «Мультимедіа» реалізовано повний спектр медійних додатків від можливості активації камери в режимі фото або відео зйомки й активації плеєра, до FM—приймача й диктофона.Про можливості роботи камери в режимі відео— або фотозйомки ми поговоримо в наступному розділі. Радіоприймач тут непоганий, хоча, об'єктивно оцінюючи, має стандартний набір можливостей.Диктофон видався нам також досить гарним — вибір тривалості запису, якості й вибору пам'яті (карта пам'яті або вбудована пам'ять телефону).


Що стосується музичного програвача, тут все більш шикарно. Насамперед, варто відзначити досить велику можливість сортування треків (за виконавцями, альбомами, жанрами тощо ). Крім цього доступна також робота з конкретним треком, приміром, повтор композиції, можливість вибору тривалості програвання, а також присвоєння режиму еквалайзера й типу підсвічування. Що стосується режимів еквалайзера, то їх шість: без стилю, байпас, віртуальний бас, чистий звук, живий звук, спокійний. Що стосується підсвічування, то в музичному плеєрі своє підсвічування можна налаштувати під кожен окремо взятий трек. Також підсвічування кольорових світлодіодів можна налаштувати й під роботу інших додатків телефону. Робиться це з меню підпункту «Налаштування» розділу «Підсвічування».

Все інтуїтивно зрозуміло.

Камера
до змісту

Камера оснащена сенсором 3 мегапікселі, а також має великий набір налаштувань і режимів зйомки

Камера в LG KC560 реалізована на базі 3-и мегапіксельного сенсора. Як ми відзначали вище, на допомогу їй дано систему автофокусування, а також вбудований спалах.

Серед налаштувань і режимів зйомки варто відзначити можливість вибору якості й розміру зображення, яскравості, увімкнення нічного режиму, а також вибору балансу білого й колірного режиму.

Нижче в таблиці наведені варіанти балансу білого й колірного режиму.

Колірний ефект

Сепія, чорно-біле, негатив, синій

Баланс білого

Лампа розжарювання, сонячно, флуоресцент, хмарно

У режимі відеозйомки можна вибрати тривалість і якість запису.

Приклади фотографій
до змісту

Приклади знімків відкриваються в новому вікні з максимальним розміром кадруВідеоогляд
до змісту
Вам необходимо обновить Flash Player для просмотра нашего сайта. Скачать последнюю версию Flash Player

Вбудовані додатки
до змісту

Увагу заслуговує календар, а також функція «Секретна замітка»

Серед другорядних додатків варто відзначити досить прогресивний календар, реалізований у підпункті меню «Органайзер», з можливістю резервування й повного відновлення розкладів, а також передачу їх на інший мобільний пристрій.

У цьому ж підпункті реалізовано додаток «Секретна замітка», за допомогою якого можна присвоїти пароль конкретній замітці.

Крім цього, у підпункті меню «Інструменти» передбачено можливість налаштування так званого «Швидкого меню». Інших цікавих додатків тут не виявлено.

Пам'ять і передача даних
до змісту

За передачу даних у телефоні відповідає повний набір додатків, що застосовуються у моделях цієї цінової групи

У новинці 27 мегабайт користувальницької пам'яті. Крім цього, можна її розширити за допомогою спеціальних карт.

За передачу даних у терміналі відповідає кілька вбудованих додатків. Насамперед, уваги заслуговує вбудований клієнт електронної пошти. Крім нього користувачеві доступна також робота з модулем бездротової технології передачі даних Bluetooth, а також вибір режиму синхронізації телефону з комп'ютером. Доступна також робота із браузером Інтернет плюс мобільною версією пошукача від Google. І крім того, телефон можна використовувати як модем, при необхідності виходу в Інтернет з комп'ютера, непідключеного до Мережі.

Враження й висновки
до змісту

В LG у черговий раз вийшла вдала модель із досить розумним співвідношенням ціни й функціональності. Модель може бути цікава практично всім віковим групам споживачів, незважаючи на той факт, що вендор орієнтує її на молодіжний сегмент. Звичайно, новинка не позбавлена певних недоліків, деякі з яких справді пригнічують, але на тлі більш вагомих плюсів пристрою вони не здаються критичними.

Плюси апарата
до змісту
  • Гарна якість зборки й дизайн
  • Реалізація світлових діодів у дизайні
  • Широке медійне й комунікаційне оснащення
  • Можливість гарячої заміни карт пам'яті
Мінуси апарата
  • Відсутність роз’єму 3,5 мм

Ціни на апарат
до змісту

Джерело: Мабіла
Автор: Олександр Сергєєв
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100