Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Понеділок, 8 березня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Новини / Оператори / МТС / Спільна програма «МТС-Україна» та Райффайзен Банку Аваль - «Мобільний бонус МТС»

Новини


Новинки
Виробники
Оператори
Київстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Екотел
PEOPLEnet
Інтертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Інші оператори
Програмне забезпечення
Технології
Аналітика
Звідусіль

Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Жовтень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Спільна програма «МТС-Україна» та Райффайзен Банку Аваль - «Мобільний бонус МТС»

Этот материал на русском языке
Коментарі 01.10.2008 15:45

«МТС-Україна» та Райффайзен Банк Аваль випустили спільну платіжну картку, завдяки якій абоненти МТС, що є клієнтами Райффайзен Банку Аваль отримають спеціальні умови обслуговування від компаній.

Переваги використання спільної банківської карти «МТС-Україна» та Райффайзен Банку Аваль для її власника полягають в тому, що, розраховуючись такою платіжною картою за безготівковим розрахунком, абонент отримує додаткові бонуси. За кожні 5 грн. безготівкової трансакції, проведеної по даній карті в будь-якому пункті обслуговування (магазинах, ресторанах, сервісних підприємствах, Інтернет-магазинах), абоненту МТС отримує бонус, який нараховується на спеціальний рахунок за програмою «Мій МТС».

Отримані бонуси можна обміняти на подарунки та послуги, що надаються в рамках програми лояльності «Мій МТС». Крім того, абоненти МТС, що оформили спільну платіжну карту, також можуть отримувати кредити з пониженими відсотковими ставками в Райффайзен Банку Аваль, а також користуватися іншими банківськими послугами на пільгових умовах. Таким чином, будь-який абонент МТС отримує бонуси як за програмою лояльності «Мій МТС», так і за здійснені безготівкові трансакції за допомогою програми «Мобільний бонус МТС», відкривши банківський рахунок у Райффайзен Банку Аваль.

Перевірити кількість бонусів абоненти можуть, надіславши USSD-запит *110*14# (для абонентів МТС Контракт) та *777*1# (для абонентів МТС Передоплата), або ж відіславши безкоштовне текстове повідомлення на номер 102172 (для абонентів МТС Передплата), а також звернувшись у будь-якій час доби до Інформаційного центру Райффайзен Банку Аваль за номером 5211. Для того, щоб обміняти бонуси на подарунки за програмою лояльності  «Мій МТС» за спеціальними умовами та за спеціальними цінами в «МТС-Україна» чи в партнерів МТС, абоненту необхідно подзвонити за номером 111.

Щоб скористатися перевагами програми «Мобільний бонус МТС», абоненту МТС необхідно відкрити спільну платіжну карту в пакеті «Оптимальний» у будь-якому відділенні Райффайзен Банку Аваль. Оформити спільну карту МТС - Райффайзен Банку Аваль можна не лише на власника банківської карти, але й на ім'я рідних та близьких, які користуються мобільним зв'язком МТС. Відкрити спільну карту МТС - Райффайзен Банк Аваль можуть абоненти як МТС Контракт, так і абоненти МТС Передоплата.

У рамках програми «Мобільний бонус МТС» будуть випускатися кредитні та дебетні картки платіжних систем VISA (Gold, Classic) та MasterCard (Mass, Gold).

Щомісяця абонентам МТС Передоплата, учасникам програми «Мобільний бонус МТС», буде надходити інформаційне текстове повідомлення про кількість нарахованих за попередній період бонусів за програмою лояльності «Мобільний бонус МТС», а абоненти МТС Контракт побачать кількість накопичених бонусів у своєму щомісячному рахунку.


Джерело: Мабіла
Автор: Анастасія Різоль
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100