Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Понеділок, 8 березня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Новини / Оператори / МТС / «МТС-Україна» запускає широкомасштабну програму контролю якості роумінгу

Новини


Новинки
Виробники
Оператори
Київстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Екотел
PEOPLEnet
Інтертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Інші оператори
Програмне забезпечення
Технології
Аналітика
Звідусіль

Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Вересень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

«МТС-Україна» запускає широкомасштабну програму контролю якості роумінгу

Этот материал на русском языке
Коментарі 23.09.2008 14:46

«МТС-Україна» у рамках програми поліпшення якості зв'язку оголошує про запуск чергового етапу тестування якості роботи сервісів у роумінгу. На даному етапі введено в дію тестування послуг двостороннього роумінгу для абонентів МТС Передоплата, на базі протоколу CAMEL яке проводиться на основі платформи GTP (Global Testing Platform).

У рамках контролю якості послуг роумінгу для абонентів МТС Передоплата в щоденному режимі тестуватимуться: якість передачі мови, робота сервісів SMS, голосової пошти, коректність передачі номера, можливість/коректність набору прямого номеру, а також функціонування послуг при наборі за допомогою USSD-запиту (USSD Call Back).

Список роумінг-партнерів «МТС-Україна» та країн, на території яких проводитиметься тестування якості сервісів МТС у роумінгу, постійно зростає. На сьогоднішній день постійний моніторинг якості проводиться в 15 країнах Європи, Азії, Північної Америки та Африки, де найчастіше бувають абоненти компанії. У всіх інших країнах тестування проводитиметься по необхідності, наприклад, перед початком туристичного сезону або за фактом звернення абонента.

«Тестування якості сервісів у роумінгу на базі протоколу CAMEL стало черговим етапом нашої програми надання надійних телекомунікаційних послуг не лише на території України, але і в інших країнах, де бувають наші абоненти. Крім того, ми були першими серед українських мобільних операторів, хто почав активно покращувати якість послуг для абонентів, які знаходяться в роумінгу. За останні декілька років ми інвестували в розвиток мережі МТС рекордну для українського ринку суму близько $1,5 млрд., внаслідок чого добилися якості міжнародного рівня. Тому ми хочемо завжди бути впевненими в тому, що абоненти МТС і за кордоном можуть без перешкод стабільно дзвонити та користуватися тими послугами, якими вони звиклися користуватися в Україні» - відзначив Василь Лацанич, директор по маркетингу «МТС-Україна».

Про CAMEL-роумінг:

Роумінг на базі протоколу CAMEL (Customized Application for Mobile network Enhanced Logic) - інноваційне мережеве рішення, яке дозволяє абонентам передоплаченої форми оплати користуватися прямим набором номеру в роумінгу, тарифікувати послуги роумінгу в режимі реального часу. На основі протоколу CAMEL оператори зв'язку можуть створювати додаткові сервіси та послуги для роумінг-абонентів, а також розвивати і покращувати існуючи сервіси. Завдяки використанню протоколу CAMEL, абоненти можуть контролювати свої витрати і користуватися так званою «Віртуальною Домашньою Середою (Virtual Home Environment)», за допомогою якої можна використовувати сервіси так просто, як і в домашній мережі абонента.

Про платформу GTP:

Однією з головних ланок програми з перевірки якості сервісів МТС у роумінгу є проект Global Testing Platform (GTP). Ця платформа створена, щоб забезпечувати постійний контроль, аналіз і оперативне управління якістю сервісів, які надаються абонентам МТС за межами України.

Завдяки GTP інженери «МТС-Україна» спільно з фахівцями відповідного роумінг-партнера можуть оперативно відстежувати і аналізувати різні показники якості послуг зв'язку, а в разі виникнення недоліків - оперативно їх усувати. Управління системою відбувається за допомогою видаленого доступу через Інтернет, за допомогою веб-інтерфейсу для інженера. Це дає можливість у короткі терміни в режимі реального часу проводити необхідне тестування зв'язку за кордоном у місцях розташування тестових станцій системи.

Джерело: Мабіла
Автор: Анастасія Різоль
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100