Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Вівторок, 5 липня 2022 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Новини / Оператори / Golden Telecom / «Голден Телеком» прокоментувала ситуацію з «МТС-Україна»

Новини


Новинки
Виробники
Оператори
Київстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Екотел
PEOPLEnet
Інтертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Інші оператори
Програмне забезпечення
Технології
Аналітика
Звідусіль

Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Лютий, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    

«Голден Телеком» прокоментувала ситуацію з «МТС-Україна»

Этот материал на русском языке
Коментарі 04.02.2008 17:33
Як повідомили представники «Голден Телекому», останні події показують, що «МТС» не має наміру вирішувати питання розрахунків за взаємоз'єднання мереж цивілізованим способом. «МТС» у черговий раз демонструє свою неготовність до ведення бізнесу на рівних умовах з іншими операторами, і більше того - знаходить для себе можливим використання рейдерских методів боротьби на ринку телекомунікацій.

Про це свідчить і так звана публічна оферта, яку «МТС» обнародувала через ЗМІ, і звернення компанії до суду.

Незважаючи на те, що обидва оператора («Голден Телеком» і «МТС») територіально перебувають у Печерському районі м.Києва й суперечки між господарюючими суб'єктами стосуються компетенції господарських судів, «МТС» керується рішенням суду Дніпровського району м. Києва. Більше того, на підставі позову абонента до компанії «МТС», суд приймає рішення про відключення прямого з'єднання третій стороні - компанії «Голден Телекому». Причому рішення приймається судом при розгляді справи по суті вже при наявності визначення Господарського суду м.Києва про застосування забезпечувального заходу щодо договору між «Голден Телекомом» і «МТС». Тоді як обов'язок сторін при розгляді справи в суді - надати всю інформацію із суті позову.

Останні публічні оферти з боку «МТС» з умовою скорочення пунктів з'єднання також спрямовані на обмеження господарської діяльності «Голден Телекому». Тим самим «МТС» не тільки перешкоджає веденню бізнесу, але й навмисно йде на порушення умов договору про взаємопідключення.

Пропозиції «МТС» про зниження розміру розрахункової такси залишаються абсолютно несправедливими, оскільки не ведуть до зміни ситуації - «МТС» продовжує відмовлятися оплачувати доступ на фіксовану мережу «Голден Телекому» за тарифом, що дорівнює вартості доступу на свою мобільну мережу. Таким чином, «МТС» робить свідомо неприйнятні для «Голден Телекому» пропозиції, у яких розрахункова такса для «Голден Телекому» як і раніше в 2 рази вища, ніж розрахункова такса для «МТС». А названа представниками «МТС» цифра про готовність знизити розрахункову таксу на 20% де-факто не є пропозицією, оскільки передбачена діючим договором між ГТ і «МТС» і набутила чинності з 1 січня 2008 р.

Для розвитку ринку, створення рівних і конкурентних умов для всіх гравців «Голден Телеком» наполягає на встановленні рівних ставок за доступ на мережі мобільних і фіксованих операторів при їхньому загальному зниженні. Однак у сьогоднішній ситуації, коли відсутнє пряме з'єднання між нашими мережами, «Голден Телеком»  продовжує закликати «МТС» до виконання своїх зобов'язань за договором про взаємопідключення. Тільки після поновлення прямого з'єднання між мережами «Голден Телеком» вважає за можливе й коректним проведення подальших переговорів про розмір ставок за доступ на мережі один одного на майбутній період - з 12 березня 2008 р. - із часу закінчення терміну дії існуючого договору.

««МТС» демонструє подвійний підхід до виконання судових рішень. Так з одного боку ігнорується рішення господарського суду міста Києва, а з іншого виконується сумнівне визначення районного суду щодо позову абонента до «МТС». Сутність таких визначень добре відома всім рейдерам. Очевидно, що такий підхід є єдиним способом боротьби з «Голден Телекомом» у цій ситуації, і ми сподіваємося, що він знайде чергову належну оцінку з боку правоохоронних органів», - прокоментував дії «МТС» керуючий партнер юридичної фірми «Ільяшев і партнери» Михайло Ільяшев, який представляє інтереси «Голден Телекому» у суді.

«Всі наші дії завжди були й будуть спрямовані на цивілізоване й законне рішення спірних питань із «МТС-Україна». Ми звернулися до НКРЗ, звернулися до Господарського суду, щоб ці структури виступили арбітрами в нашій суперечці. У нас на руках акт Державної інспекції зв'язку, у якому за результатами перевірки зафіксований факт блокування прямого з'єднання з боку «МТС-Україна» і відсутність яких-небудь порушень із боку «Голден Телекому». Як публічна компанія, ми вважаємо неприпустимим використання рейдерських технологій і сподіваємося, що «МТС-Україна» все-таки припинить силовий тиск на «Голден Телеком» і відновить пряме з'єднання. Ми закликали й продовжуємо закликати «МТС» до усунення порушень і відновлення прямого з'єднання, а також вимагаємо реакції регулювального органа в галузі зв'язку, правоохоронних органів», -  заявив генеральний директор «Голден Телекому» Андрій Міліневський.

Нагадаємо, за останніми повідомленнями в ЗМІ, «МТС» пояснює відключення доступу до своєї мережі для «Голден Телекому» рішенням Дніпровського районного суду Києва від 9 січня. За даними оператора, 11 січня «МТС» одержала рішення суду, яким суд заборонив «Українському мобільному зв'язку» до рішення суперечки по суті й вступу рішення в справі в законну силу здійснювати пропуск телефонного трафіку, що надходить на телекомунікаційні мережі «МТС» з телекомунікаційних мереж «Голден Телекому» по прямих каналах зв'язку. За даними «МТС», рішення прийняте як забезпечувальна міра позову щодо захисту прав споживачів, поданого абонентом «МТС».

Крім цього, «МТС» заявляє про готовність знизити ставку інтерконнекту на 20% нижче ринкової, але тільки на пропуск трафіку «Голден Телекому», за умови скорочення  кількості пунктів з'єднання між мережами.

Раніше Господарський суд міста Києва прийняв до розгляду позов ТОВ «Голден Телекому» і відкрив виробництво в справі. Суд також ухвалив рішення щодо застосування забезпечувальних заходів і заборонив «МТС» ухилятися від виконання зобов'язань за договором про надання телекомунікаційних послуг і робити які-небудь дії, спрямовані на обмеження пропуску телефонного трафіку від абонентів і споживачів фіксованої й мобільної мереж «Голден Телекому» до абонентів мережі «МТС» на прямих каналах зв'язку.

25 січня «Голден Телеком» звернувся в Антимонопольний комітет України із проханням розслідувати антиконкурентні дії оператора мобільного зв'язку ««МТС»-Україна». Оператор також просить АМКУ визначити суб'єктів господарювання, що займають монопольне положення на ринку послуг доступу до телекомунікаційної мережі, які надаються в пункті взаємоз'єднання.

Суперечка між компаніями зумовлена неможливістю досягти домовленостей про рівень розрахункових такс за доступ на мережі один одного.

Джерело: Мабіла
Автор: Влад Михайленко
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100