Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Вівторок, 4 жовтня 2022 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Новини / Оператори / МТС та Vodafone оголошують про стратегічне партнерство

Новини


Новинки
Виробники
Оператори
Київстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Екотел
PEOPLEnet
Інтертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Інші оператори
Програмне забезпечення
Технології
Аналітика
Звідусіль

Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Жовтень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

МТС та Vodafone оголошують про стратегічне партнерство

Этот материал на русском языке
Коментарі 30.10.2008 16:50

ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» та компанія Vodafone, провідний міжнародний оператор мобільного зв'язку, оголошують про укладання ексклюзивного стратегічного неакціонерного партнерства, спрямованого на розширення маркетингових та технологічних можливостей обох компаній. Чотирирічна угода про партнерство поширюється на територію Росії, України, Узбекистану, Туркменістану та Вірменії.

Співпраця з Vodafone дозволить МТС отримати ексклюзивний доступ до найкращих практик, портфелю продуктів та маркетингових розробок Vodafone для масового та корпоративного ринків, а також отримати експертну підтримку Vodafone на етапах вибору, запуску та просування маркетингових ініціатив МТС та впровадження новітніх технологій клієнтського обслуговування.

Vodafone також надасть МТС можливість брати участь в глобальних програмах закупівель мережевого та абонентського обладнання, що забезпечить МТС отримання дисконту при закупівлях обладнання для своєї мережі, дозволить підвищити операційну ефективність бізнес-процесів та зміцнити позиції на ринках присутності.

Партнерство з МТС дозволить Vodafone наростити свій потенціал і отримати маркетингову експертизу ринків Росії і СНД, що динамічно розвиваються, а також відкриє широкі можливості для дистрибуції на кобрендинговій основі з МТС продуктів Vodafone на території країн, де МТС обслуговує поряд 87 мільйонів абонентів, з них більше 18 мільйонів в Україні.

МТС отримає можливість скористатися експертизою Vodafone в ході будівництва мереж «третього покоління» (3G) та розвитку рішень з високошвидкісного широкосмугового доступу в Інтернет, крім того, фахівці Vodafone сприятимуть реалізації інших технологічних проектів МТС. Також, МТС і Vodafone планують спільну розробку інноваційних мобільних рішень в рамках діяльності Центру тестування Vodafone в Дюссельдорфі.

«Сьогодні ми підписали історичну угоду про партнерство двох лідерів в галузі мобільного зв'язку - глобального оператора Vodafone та найбільшого стільникового оператора в Росії і країнах СНД, компанії МТС. Ця співпраця дозволить МТС підвищити ефективність бізнесу і зміцнити конкурентні позиції на наших ринках завдяки швидкому виведенню інноваційних технологічних вирішень і продуктів, що вже пройшли експертизу на ринках присутності Vodafone», - відзначив президент ВАТ «МТС» Михайло Шамолін.

«Наша угода з МТС є чудовою можливістю для Vodafone організувати співпрацю з провідним оператором на важливих для нас ринках. Ми зможемо надати своїм клієнтам більше роумінгових можливостей та розширити обхват своїх мереж. Ми раді, що МТС приєдналася до нашої партнерської програми, яка стане набагато ефективнішою з включенням в неї Росії та СНГ», - відзначив президент Vodafone Вітторіо Колао.

Джерело: Мабіла
Автор: Анастасія Різоль
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100