Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Неділя, 4 червня 2023 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Новини / «МТС-Україна» пропонує «Місяць безкоштовного спілкування»

Новини


Новинки
Виробники
Оператори
Програмне забезпечення
Технології
Аналітика
Звідусіль

Статті


Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Листопад, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

«МТС-Україна» пропонує «Місяць безкоштовного спілкування»

Этот материал на русском языке
Коментарі 17.11.2008 17:40

З 15 листопада по 31 грудня 2008 р. нові і існуючі абоненти МТС можуть підключитися до будь-якого з новорічних тарифів компанії і взяти участь в акції «Місяць безкоштовного спілкування», яка буде діяти по 20 грудня 2009 р.

Абоненти МТС Передоплата після підключення до новорічного тарифу в рамках акції  отримують «Місяць безкоштовного спілкування». Щомісячно абонентам нараховуватимуться дні безкоштовного спілкування, за підсумками яких будуть компенсовані кошти, використані в ці дні на тарифіковані послуги зв'язку. Дія акції поширюється на послуги зв'язку в мережі МТС-Україна, окрім послуг роумінгу. «Безкоштовні доби» вибираються випадковим чином щомісячно протягом року, але не більше трьох разів на місяць. Відлік нарахувань «безкоштовних діб» починається з моменту активації послуги (першого дзвінка або переходу на акційний тариф), але не більше трьох разів на місяць.

Відшкодування і нарахування коштів відбувається на наступний день після випадково вибраної безкоштовної доби. Абонент буде проінформований про відшкодування грошей сервісним повідомленням з інформуванням про повернення засобів і суму повернення.

Для контрактних абонентів «Місяць безкоштовного спілкування» є щомісячною знижкою на послуги (включаючи щомісячну вартість пакету послуг), яка встановлюється за умовчанням у момент підключення до тарифів. Щомісячно до кінця 2009 р. розмір знижки збільшується на 1%. Таким чином, у листопаді розмір знижки складе 8%, у грудні - 9%, у січні - 10% і так далі Максимальний розмір знижки до моменту закінчення дії послуги може скласти 20%.

Термін дії накопиченої знижки необмежено за умови подальшого обслуговування в акційних тарифах і дозволяє отримувати накопичений розмір знижки і після дати закінчення акції (20 грудня 2009 г).

Для абонентів контрактної форми обслуговування знижка надається на послуги, що тарифікуються, здійснені в мережі «МТС-Україна»: голосові виклики, включаючи міжнародні дзвінки, GPRS Internet (послуги «Гіпер.NET» і «ГіперАктив»), GPRS WAP, MMS і текстові повідомлення, включаючи SMS на короткі номери (контент-провайдерів). Для абонентів МТС Передоплата «безкоштовні доби» і повернення коштів відбувається також лише при використанні вище перерахованих послуг у мережі «МТС-Україна».

На початку кожного місяця контрактні абоненти, що підключилися до новорічних тарифів МТС з діючою послугою «Місяць безкоштовного спілкування», отримуватимуть текстове повідомлення з вказівкою розміру знижки (у відсотках), яка буде надана в поточному місяці.

Перехід до акційних новорічних тарифів абоненти МТС Передоплата можуть зробити, відправивши безкоштовне текстове повідомлення на короткий номер, вказавши в тілі повідомлення код тарифу, або за допомогою меню послуг. Діючи контрактні абоненти  можуть перейти до тарифу «Супер МТС Новорічний» за 32,70 грн. (з ПДВ), подзвонивши в інформаційно-довідкову службу за номером 111. При переоформленні контракту з одного особового рахунку на іншій знижка зберігається. Перший аванс при підключенні в новорічний тариф для всіх контрактних абонентів складає 50 грн.

Перехід до новорічних акційних тарифів можливий для всіх контрактних абонентів за відсутності Додаткової Угоди або за умови, що термін дії даної угоди закінчується до 20 грудня 2008 р.

Всі нові абоненти можуть підключитися до новорічних тарифів МТС у фірмових салонах МТС або в точках продажів дилерів компанії.

 

Джерело: Мабіла
Коментарі
Zver 18.11.2008 01:36

для предоплаты фигня, для контракта - интересно (если конечно тарифы устраивают). ну и как обычно, жлобство, за переход для существующих абонов :)


algoal 01.12.2008 20:09

МТС превратился в Life - даже по цвету! Куча акций с хитрыми и запутанными условиями - в основном для тех, кто не читает детали акций


Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100