Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Середа, 29 січня 2020 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Статті / VIP-інтерв'ю / Інтерв'ю з Борисом Акуловим – директором компанії «Інтертелеком»

Новини


Статті


Програмне забезпечення
Дослідження
Техноманія
Цифрові фото-відеокамери
Аналітика
Репортажі
VIP-інтерв'ю
Колонка редактора

Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Лютий, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    

Інтерв'ю з Борисом Акуловим – директором компанії «Інтертелеком»

Этот материал на русском языке
Коментарі 19.02.2008

З нагоди розширення абонентської бази оператора «Інтертелеком» до 110 тис., абонентів, була проведена прес-конференція, на якій Борис Акулов відповідав на запитання журналістів.

На самому початку прес-конференції Борис Акулов поділився досягненнями компанії за минулий рік і назвав першочергові завдання на майбутнє. Серед досягнень найбільш істотні:

  • Всі регіони України, на які в «Інтертелекому» є ліцензії, покриті мінімум на 60% від загальної площі. А це 19 регіонів, плюс міста Київ і Севастополь

  • Встановлено понад 400 базових станцій за рік (для стандарту CDMA це досить солідна цифра, оскільки одна БС стандарту CDMA обслуговує більше число абонентів і має значно більшу територію покриття, ніж БС стандарту GSM - прим. ред.)
  • Завершено будівництво оптично-волоконної мережі, загальна довжина якої близько 13 тис. км.
  • Запущено технологію CDMA 2000 1xEV-DO у Київській області та в 15 обласних центрах.

Серед планів на наступний рік озвучені:

  • Подвоїти кількість абонентів
  • Довести рівень покриття до 90% у регіонах, на яких є ліцензії.
  • Запуск технології EV-DO Rev. A у вже існуючих місцях покриття EV-DO, а також поширення її майже на всій території покриття.
  • Запуск нових послуг, у тому числі й припейд-підключень.
  • Закріплення статусу першого національного CDMA-оператора.

Отриманої інформації для нас виявилося мало, тому Борису Акулову були задані додаткові запитання:

mabila_small.jpgЧому технологія EV-DO не надається в таких містах як Київ, Севастополь й Одеса? 

intertelecom_small.jpgСправа в тому, що на ці міста в нас усього одна несуча, тому не варто найближчим часом очікувати появи цієї технології в перерахованих містах.

mabila_small.jpgЯк ідуть справи з одержанням ліцензій на інші області, де ще немає покриття оператора «Інтертелеком»?
intertelecom_small.jpgСправа не в тому, що ми не хочемо працювати в цих областях, навпаки, ми всіляко хочемо розгорнути там свою мережу. Проблема полягає у відсутності необхідних частот, потрібно робити конверсію, і ми всіляко взаємодіємо із цих питань із державними органами. Але зараз у нас вистачає роботи в тих регіонах, на які у нас є ліцензії.

mabila_small.jpgЯка кількість мобільних абонентів у вашій мережі?
intertelecom_small.jpgЗ огляду на законодавчу специфіку України, у нас поки немає мобільних, у повному розумінні цього слова, абонентів. Всі наші клієнти мають прямий міський номер, з можливістю обслуговування по всій території України. На сьогодні мобільними наші абоненти стануть за умови введення припейд-послуги.

mabila_small.jpgЯка частка всіх підключень припадає на Одесу й область?
intertelecom_small.jpgЧастка Одеської області в загальній статистиці «Інтертелекому» знижується, і це не може нас не радувати, зараз це менше 50% абонентів.

mabila_small.jpgЯк зараз використовується ваш мобільний мережевий код?
intertelecom_small.jpgНа сьогодні ми запропонували всім нашим існуючим абонентам додатковий номер з використанням мережевого коду «094», і для вхідних дзвінків зробили спеціальну пропозицію з доплатою за вхідні.

mabila_small.jpgНа сьогодні всі існуючі тарифні плани «Інтертелекому» мають абонентську плату,  чи планує компанія введення тарифних планів без абонплати?
intertelecom_small.jpgПрисутність абонентської плати в наших тарифах зумовлено тим, що ми надаємо нішеві послуги місцевого зв'язку. Зараз абонентська плата постійно знижується, і в майбутньому ми плануємо запустити припейд-послугу без щомісячних платежів.

mabila_small.jpgОзвучте, будь ласка, цифри щодо доходів.
intertelecom_small.jpgНажаль, з розширенням абонентської бази впав показник ARPU (щомісячний дохід з одного абонента), зараз він становить 17,5 у.о. на місяць. Знаючи нашу абонентську базу, нескладно підрахувати, що щомісячний дохід перебуває на рівні двох мільйонів у.о. Показник MoU приблизно становить 350 хвилин на місяць на абонента. Поки ще компанія не вийшла на рівень окупності й живе за рахунок інвестицій.

mabila_small.jpgТорік намітилася тенденція поглинання сильними гравцями ринку більш дрібних. Скажіть, чи не планує «Інтертелеком» купити іншу компанію, і чи не збирається хтось купити його?
intertelecom_small.jpgСправа в тому, що самі оператори нікого не купують, і не кому не продаються, подібними питаннями займаються власники.

mabila_small.jpgЯке число користувачів EV-DO?
intertelecom_small.jpgЗа даним нашого білінгу, це близько тисячі абонентів. Але зараз рано що-небудь говорити із цього приводу. От коли покриття EV-DO наблизитися до загального, тоді буде логічно їх розділяти.

mabila_small.jpgЯк ви вирішуєте питання мобільних терміналів, адже для запуску припейд-послуги буде потрібно значно великий модельний ряд мобільних телефонів, чим є зараз?
intertelecom_small.jpgТак зараз ми ведемо переговори з Huawei, цей виробник буде поставляти нам не тільки бюджетні моделі, а й апарати бізнес-класу. Також ведуться переговори з Alcatel і Nokia. Трохи складніша ситуація з Samsung і Motorola.

Що ж, якщо «Інтертелеком» запустить припейд-послугу, а обіцяно було зробити це до квітня поточного року, то це буде перший CDMA-припейд-тариф. Можливо, тільки після цього розпочнеться масовий розвиток цього стандарту в Україні, адже всі нинішні цифри, заявлені в абонентських базах - це контрактне підключення.

Залишається тільки побажати успіхів компанії, адже якщо їхні амбіційні плани втіляться в життя, то Україна одержить ще одного сильного гравця на ринку телекомунікацій.

Джерело: Мабіла
Автор: Сергей Колосков
Коментарі
DAMPSoid 21.02.2008 14:09

Спасибо. В целом ответы на вопросы удовлетворили.


Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100