Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Середа, 29 січня 2020 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Статті / VIP-інтерв'ю / High Tech Computer Corporation (НТС) — основні віхи успіху

Новини


Статті


Програмне забезпечення
Дослідження
Техноманія
Цифрові фото-відеокамери
Аналітика
Репортажі
VIP-інтерв'ю
Колонка редактора

Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Липень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

High Tech Computer Corporation (НТС) — основні віхи успіху

Этот материал на русском языке
Коментарі 08.07.2008

Інтерв'ю з Андрієм Кормильцевим — старшим менеджером з роботи з каналом продажу\роздробу в Росії й країнах СНД компанії HTC.

Тайванський виробник комунікаторів і смартфонів High Tech Computer Corporation (HTC) – одна із найбільш успішних на сьогоднішні компаній, що працюють у цій сфері. Корпорація була заснована в 1997 році й займалася виробництвом кишенькових персональних комп'ютерів, а потім розпочала освоєння швидко зростаючого ринку комунікаторів. Спочатку пристрої поширювалися не під маркою HTC, а під торговельними марками операторів зв'язку, а також разом з провідними в галузі OEM-партнерами. Серед партнерів HTC були такі  оператори як Orange, T-mobile, O2, Vodafone. Пізніше керівництвом компанії було ухвалене рішення заснувати власний бренд, що одержав назву Qtek. А в червні 2006 р. керівництво компанії вирішило просувати власну продукцію під  єдиним брендом HTC. На сьогоднішні HTC є партнером корпорації Microsoft з розробки мобільних пристроїв й є основним виробником смартфонів і комунікаторів на операційній системі Windows Mobile.

В 2006 році, компанія випустила перший у світі 3G-смартфон на платформі Windows Mobile 5.0, що одержав назву HTC MTeoR.

Рік по тому був представлений наступний революційний продукт компанії –  комунікатор HTC Touch, який став першим пристроєм компанії НТС, створеним на базі сенсорної технології TouchFLO. У найкоротший термін його тираж перевищив 1 мільйон екземплярiв, сьогодні це один із найбільш продаваних комунікаторів НТС. Компанія продовжила реалізацію вдалої концепції, представивши вертикальний слайдер HTC Touch Dual і GPS-комунікатор HTC Touch Cruise. За підсумками 2007 року, продажі лінії Touch перевищили 2 мільйони екземплярiв.

У червні 2008 року HTC представила наступний флагман – пристрій за назвою Touch Diamond. Комунікатор, що надає  максимум сучасних можливостей — від високошвидкісного Інтернету до GPS-навігації. У цьому пристрої вперше реалізована технологія TouchFLO 3D і створений на її основі 3D-інтерфейс. Продаж комунікатора НТС Touch Diamond у країнах СНД розпочинається вже цього місяця.

Наступним продуктом стане бізнес-комунікатор HTC Touch Pro. Пристрій, що поєднує в собі основні переваги Touch Diamond й оснащений QWERTY-клавіатурою.

Нещодавно в Києві відбулася презентація комунікатора HTC Touch Diamond, у ході якої нам вдалося поспілкуватися зі старшим менеджером з роботи з каналом продажу\роздробу у Росії й країнах СНД компанії HTC, Андрієм Кормильцевым.

A_kmabila_small.jpg Яку частку ринку комунікаторів займає на сьогодні продукція компанії HTC?

htc_logo_sm.jpgАндрій К.: У світі ми займаємо лідируючі позиції серед комунікаторів на базі операційної системи  Windows Mobile. У Росії в нас найбільша частка, і ми посідаємо перше місце. Ринок України на сьогодні стрімко розвивається, однак, у світлі проблем з маркуванням і сертифікацією телефонів, що виникла зовсім недавно, поки в нас немає точних даних по ринку. Наші продажі були, безумовно, гарними, але недостатньо. Я думаю, що в третьому й четвертому кварталі ми надолужимо втрачене.

mabila_small.jpg Чи планує компанія НТС випуск бюджетних комунікаторів з використанням технології TouchFLO? 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: У Компанії НТС досить широкий модельний ряд, напевне, ширший, ніж у наших шановних конкурентів. Починаючи із найбільш бюджетної моделі з індексом P3400, вартість якої в Україні коливається між 300 й 400 у.о., і закінчуючи найдорожчим на сьогоднішній день комунікатором Touch Diamond, вартість якого складе близько 1100 у.о. Я думаю, що в нашому модельному ряді будь-який клієнт знайде саме те, що йому потрібно. Ми уважно вивчаємо ринок бюджетних комунікаторів, і я думаю, що ми будемо розвивати цей сегмент. Приміром, вищезгадана модель 3400 дуже добре продається на Російському ринку. Що стосується технології TouchFLO для бюджетних комунікаторів, думаю, що в майбутньому можливо все. НТС — компанія, що постійно розвивається й удосконалюється. Рік тому HTC Touch став проривом, цього року цю роль буде грати Touch Diamond. На ринку мобільних пристроїв такі ж тенденції, як і на ринку будь-яких інших продуктів. Якщо взяти як приклад автомобільну індустрію  — спочатку нова технологія з'являється у Формулі 1, потім у найдорожчих, luxury-моделях, а потім вже черга доходить і до серійних зразків.

mabila_small.jpg Кого з виробників комунікаторів ви вважаєте основним своїм конкурентом і чию розробку вважаєте конкурентом Touch Diamond? 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: Ми поважаємо всіх наших конкурентів й усіх вважаємо гідними – і тих, хто робить комунікатори на базі WM, так і ті компанії, які працюють із операційною системою Symbian. Ми дуже активно розвиваємося, і з кожним новим пристроєм ми стаємо все ближче й ближче до споживача. Ми продаємо не стільки пристрої, скільки задоволення від використання девайсу. І продажі минулих періодів підтверджують, що наш інтерфейс подобається, і наші пристрої купують. Звичайно, ми дивимося на новинки наших конкурентів, але все-таки більше ми суперничаємо самі із собою.

mabila_small.jpg Чим мотивований випуск пристрою із графічним інтерфейсом, що  перегукується за виконанням з Windows Vista Aero? 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: Насправді, розробка повністю наша, але в тісному співробітництві з людьми з Windows Mobile. Будь-які продукти на основі Windows десь можуть перегукуватися.

mabila_small.jpg Яких ще новинок варто очікувати від компанії НТС до кінця цього року. 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: У серпні-вересні цього року в продажу з'явиться НТС Touch Pro. Насправді, компанія НТС щорічно випускає досить велику кількість моделей, і цього року вже побачили світ такі моделі як HTC Touch Cruise й Touch Dual. Я не можу сказати, які саме моделі ще з'являться цього року, але точно скажу, що ще три-чотири термінали вийдуть на ринок. Однак Touch Diamond — це наш флагман, наш основний продукт на цей рік. І всі наступні моделі, так чи інакше, будуть перегукуватися з ним за дизайном й інтерфейсом.

mabila_small.jpg Компанія НТС розглядала для себе перспективу роботи з ОС Symbian? 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: Компанія Microsoft – наш ключовий партнер. Звичайно, нами розглядалися всі можливі варіанти, але ми вирішили, що найбільш повноцінно реалізуватися й підійти максимально близько до споживача нам дозволить саме WM.

mabila_small.jpg Чи розглядаєте ви можливість використання у своїх продуктах ОС Android? 

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: Компанія HTC є одним із засновників й активним членом асоціації OHA (Open Handset Alliance), що працює над розробкою платформи Android. Ми розраховуємо, що пристрої на цій платформі надійдуть в продаж наприкінці цього або на початку наступного року. На жаль, на сьогодні це вся інформація, яку ми можемо надати.

mabila_small.jpg І останнє, досить риторичне питання: як ви вважаєте, у конкуренції  операційних систем для мобільних пристроїв WM й Symbian, хто в підсумку здобуде перемогу?

htc_logo_sm.jpg Андрій К.: Я думаю, у результаті переможе споживач. Тому що коли є здорова конкуренція — люди працюють, стараються, і із цієї конкуренції народжуються рекорди. Коли конкуренції немає — виробник розслаблюється. Сила в конкуренції. А з досвіду попередніх декількох років, ОС WM – найбільш швидко зростаюча система, і, за нашими розрахунками, вона буде рости й далі. Однак ми щиро бажаємо успіхів пристроям на ОС Symbian.

Джерело: Мабіла
Автор: Анастасія Різоль
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100