Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Четвер, 22 жовтня 2020 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Статті / Програмне забезпечення / Windows Mobile & Phone / Знайомимо з Windows Mobile. Частина 2. Встановлення програм на Windows Mobile

Новини


Статті


Програмне забезпечення
Windows Mobile & Phone
Symbian OS
Java
Android
Дослідження
Техноманія
Цифрові фото-відеокамери
Аналітика
Репортажі
VIP-інтерв'ю
Колонка редактора

Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Червень, 2009 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Знайомимо з Windows Mobile. Частина 2. Встановлення програм на Windows Mobile

Этот материал на русском языке
Коментарі 09.06.2009

Зміст:

Смартфони й комунікатори переважно вибирають через можливість встановлювати в них безліч різноманітного софта. Про те, як це можна робити, і піде мова в нашій сьогоднішній статті.

Рекомендуємо спочатку прочитати: Перше знайомство з Windows Mobile. Часть 1. «Вивчаємо ази «вікон»

Пристрої під керуванням ОС Windows Mobile потребують програмних додатків, якщо їх не встановити, то користуватися пристроєм у базовому варіанті досить складно. Доводиться або користуватися базовим «цегельним» функціоналом, або витратити не один день, щоб заточити систему «під себе» шляхом встановлення різноманітних додатків. Як люблять говорити користувачі пристроїв WM: «Спочатку систему потрібно обробити сокирою, а потім вже відшліфувати напилком». І що не кажи, а доля правди в цьому є, оскільки зручність користування різними функціями й налаштуваннями (юзабіліті) в операційній системі Windows Mobile перебуває на критично низькому рівні. Саме тому таке поширення одержали безліч програм, які додають функціональності й змінюють користувальницький інтерфейс.

Більше про програми ви можете прочитати в нашій стрічці матеріалів, присвяченій Windows Mobile. Зараз же ми поговоримо про способи встановлення додатків.

Основа основ — ActiveSync
до змісту

ActiveSync — перше, що ви повинні встановити, якщо у вас пристрій з ОС Windows Mobile. Встановлюється ця програма не на мАбілу, а на ПК. Оскільки саме ActiveSync відповідає за всі процеси синхронізації й зв'язок комп’ютер — комунікатор (смартфон). Якщо у вас на комп'ютері не буде цієї програми, то вам просто не вдасться коректно підключити пристрій до комп'ютера.
Завантажити ActiveSync

При кожному підключенні мобільного апарата до комп'ютера, автоматично запускається цей додаток і пропонує виконати синхронізацію.

Вибравши потрібні елементи, натискаємо «Далі».

Після цього відбувається синхронізація всіх обраних елементів й автоматично налаштовується дата й час. Після завершення цих маніпуляцій можна приступати до подальшої роботи з мАбілою.

Встановлення додатків
до змісту

Встановлення програм на мобільний пристрій можливе двома способами — через комп'ютер і безпосередньо із внутрішньої пам'яті апарата. Залежно від способу встановлення розрізняються й самі установчі файли. Програми з розширенням «.exe» встановлюються через ПК, а «.cab» — з пам'яті самого апарата.

До речі: Одним з недоліків операційної системи Windows Mobile є те, що після закриття багато програм продовжують працювати у фоновому режимі, витрачаючи ресурси системи. Усунути цей недолік можна за допомогою безлічі утиліт, наприклад, програми HandyMenu 3.7.

Встановлення із ПК
до змісту

Якщо у Вас є програми для Windows Mobile з розширенням «.exe», то щоб встановити їх на комунікатор або ж смартфон, необхідно підключити пристрій до комп'ютера, через кабель або Bluetooth — на Ваш вибір. Потім просто запустити додаток на комп'ютері, і перевести погляд на дисплей мобільного пристрою, тому як всі подальші дії необхідно буде робити там. Далі необхідно просто йти за процесом встановлення — погодитися з усіма пунктами і вибрати диск, на який буде встановлено програму. Після встановлення додатка залишається лише відшукати ярлик додатка в розділі «Програми» і запустити її.

До речі: Програми для мобільних пристроїв відрізняються для різних версій ОС. Тому не намагайтеся встановити програму для Windows Mobile 2003, на пристрій, де встановлена WM 6.1 і т.д. Несумісні й програми для ПК і кишенькових пристроїв.

Встановлення із внутрішньої пам'яті
до змісту

Всі програми з розширенням «.cab» встановлюються безпосередньо на самому пристрої. Для цього вам необхідно яким завгодно чином завантажити установчий файл у мобільний пристрій. Це може бути звичайне копіювання файлів з пам'яті комп'ютера, а можна й просто завантажити файл із Інтернету через мобільний браузер. Відбувається це таким чином, вибравши потрібний файл, клікаємо по ньому — розпочинається процес встановлення.

 

Якщо Ви завантажуєте файл з Інтернету, то можете встановити програму відразу ж, або ж зберегти установчий файл і провести інсталяцію пізніше.

 

Як це завжди буває, розробники Windows всіляко знімають із себе відповідальність за подальшу роботу системи після установки софта сторонніх розробників. Але не варто звертати увагу на це повідомлення. Просто натискаємо «Так» і йдемо далі.

Після успішного встановлення, в розділі «Програми» з'явиться ярлик додатка — натискаємо на нього й користуємося. От таким чином, легко й без проблем, встановлюються програми в пристрої під керуванням ОС Windows Mobile.

Видалення програм
до змісту

Якщо Ви встановили «не ту» програму або вона Вам виявилася непотрібною, то видалити її можна в такий спосіб — у розділі «Налаштування» знаходимо додаток «Видалення програм» і запускаємо його. У списку всіх додатків мобільного пристрою знаходимо потрібний, точніше непотрібний, і натискаємо «Видалити». От і все, цей додаток видаляється з пам'яті, не залишаючи після себе слідів.

 

От, загалом, і все, що варто знати пересічному користувачеві пристроїв під керуванням ОС Windows Mobile щодо встановлення додатків. Єдиний нюанс, якого слід при цьому дотримуватися, полягає в тому, що встановлювати потрібно додатки, версія яких підходить саме для вашого пристрою.

Джерело: Мабіла
Автор: Сергей Колосков
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100