Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Субота, 6 березня 2021 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Статті / Програмне забезпечення / Symbian OS / Захисти свій смартфон. Програми для безпеки

Новини


Статті


Програмне забезпечення
Windows Mobile & Phone
Symbian OS
Java
Android
Дослідження
Техноманія
Цифрові фото-відеокамери
Аналітика
Репортажі
VIP-інтерв'ю
Колонка редактора

Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Липень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Захисти свій смартфон. Програми для безпеки

Этот материал на русском языке
Коментарі 04.07.2008

Часто користувачі під час вибору мобільного телефону, схиляються вбік смартфонів саме через їхню можливість убезпечити особисті дані свого власника. Про те, які програми для цього краще використовувати, ми й розповімо вам у сьогоднішній статті.

Мобільний телефон, будь це смартфон чи комунікатор, використовується своїм власником для зберігання записної книги, особистої й ділової переписки, часто вони використовуються для зберігання фото й відеоархівів, іноді, навіть інтимних... І як же буває неприємно, коли вся ця інформація потрапляє до рук сторонніх людей. Саме тому, купуючи засіб зв'язку, багато хто, в першу чергу, цікавиться можливостями захисту інформації, що зберігається в ньому. Найчастіше, найбільш оптимальним виходом для всіх купівля смартфону й встановлення в нього спеціальних захисних програм, про що ми детально розповімо вам у сьогоднішній статті, але спочатку трохи інформації загального характеру.

Для тих, хто через певні об'єктивні причини не хоче купувати собі смартфон, а інформацію захистити хоче, можемо порадити звернути увагу на мобільні телефони Samsung. Багато моделей цього виробника оснащуються функцією, що дає можливість встановити паролі на доступ до деяких пунктів меню. Детальніше про це можна довідатися з оглядів телефонів Samsung. На жаль, поки більше жоден виробник не встановив у свої пристрої захисту більшого, ніж перевірка PIN-коду на SIM-карті. Тому повертаємося до наших ... смартфонів.

Програми для захисту смартфону під керуванням ОС Symbian

Ці програми є одним з можливих способів повернути пристрій у випадку його втрати або крадіжки. Крім того, є можливість встановити різні види блокувань на окремі пункти меню, або ж і зовсім, специфічні додатки, які будуть «паролити» доступ до смартфону, якщо ви віддалитеся від нього більш ніж на 10 метрів.

Принцип дії захисту за умови втрати або крадіжки

Додатки, встановлюючись у систему, фіксують дані встановленої на той момент SIM-карти, і якщо відбудеться її заміна, то програма непомітно для нового власника відправляє SMS-повідомлення на заздалегідь зазначені номери. У тексті повідомлення вказується номер нової SIM-карти, а також деяка додаткова інформація, наприклад, номер базової станції, у зоні якої в цей момент перебуває абонент, і супровідний текст. Подібних програм досить багато, але поєднує їх один негативний фактор — майже всі вони платні.

Advanced Device Locks Pro — програма, випущена відомим розробником WebGate JSC, дозволяє своєму власникові встановлювати пароль практично на все. А головним її козирем є можливість повернути смартфон після втрати або крадіжки. Оскільки програма може непомітно для нового користувача відправити SMS, з інформацією про нового власника. Серед інших переваг також значиться можливість блокування через певний час.

Вартість програми 29,90 USD. Є можливість завантажити триал-версію. Детальніше про Advanced Device Locks Pro.

Smart Settings — ця програма, що є розробкою MobiFun Software, дає можливість власникові смартфону встановити кілька типів обмежень доступу. Користувач може встановити пароль на доступ як при увімкненні смартфону, так і на відкриття будь-яких пунктів меню. Приємними бонусами є можливість встановлення часу роботи підсвічування, а також можливість записати зринаючого повідомлення, що буде відображатися кожному, хто спробує відкрити які-небудь захищені дані. Таким чином, можна пожартувати над співробітниками, які не проти поритися у вашому смартфоні під час вашої відсутності, або ж захистити любовну переписку від всюдисущих очей дружини чи тещі.

Вартість програми — 12 євро. Детальніше про Smart Settings.

Guardian — ще одна «протиугінна» програма для Symbian-смартфону. Відрізняється від попередніх, своїми розширеними можливостями, а також можливістю завантажити безкоштовну, спрощену версію програми. З особливостей програми варто відзначити можливість визначення координат місця перебування загубленої мАбіли (для пристроїв із вбудованим GPS вказуються точні координати, для всіх інших — приблизне місце розташування за базовими станціями).

Але головною родзинкою апарата є можливість дистанційного видалення даних. Тобто, у Вас вкрали смартфон, в якому багато важливої інформації, або ж інтимних фотографій дружини, а Ви відправили спеціальний запит, і програма сама видалила всю компрометуючу інформацію. А вже після цього можете самостійно, або ж вдавшись до допомоги правоохоронних органів, приступати до пошуку зниклого смартфона.
Програма доступна в трьох версіях:

  • Platinum — 30 USD
  • Gold — 20 USD
  • Free — безкоштовно (підтримується тільки відправлення SMS після зміни SIM-карти)

Залежно від типу, відрізняється набір підтримуваних характеристик. Детальніше про Guardian.

Phone Alone — ця програма трохи відрізняється від описаних вище. Основне її призначення — це дистанційне керування. Приміром, ви забули мАбілу вдома, а Вам от-от повинні зателефонувати в надзвичайно важливій справі. Не варто хвилюватися, якщо в смартфоні встановлено програму Phone Alone. Адже з її допомогою можна дистанційно встановити переадресацію, прослухати голосову пошту, заблокувати смартфон, і багато чого іншого. Все що для цього потрібно — зателефонувати з іншого телефону на свій мобільний, і після введення паролю безпеки вам буде надано можливість активувати необхідні функції, або ж просто заблокувати смартфон, щоб ніхто сторонній не зміг переглянути важливу інформацію.

Вартість програми — 20 у.о. Детальніше про Phone Alone.

Детальний перелік можна продовжувати ще дуже довго, але не будемо навантажувати читача зайвою інформацією, оскільки про всі додатки однаково не розповіси, тим більше, що постійно з'являються нові версії з новими функціями й можливостями. Про них ви зможете довідатися з Мабіла.Енциклопедії, де регулярно з'являються нові програми для ваших смартфонів. Якщо ви виявили, що про якусь програму ми незаслужено забули, то у вас є можливість самостійно додати інформацію про неї, адже можливості нашої мобільної енциклопедії дозволяють легко це зробити.

Джерело: Мабіла
Автор: Сергей Колосков
Коментарі
DarkestFear 21.09.2008 01:47

Можно ведь украсть смарт, и сразу же его отформатировать. И тут уже НИКАКАЯ программа не поможет. Так что польза совсем небольшая от них.


TaRaSyk 11.05.2009 18:53

Наші хацкери шо хочиш витянуть із смарта ніякий Біл Гейц недопоможе !!!


Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100