Мабіла Мабіла.Маркет Мабіла.Медіа Мабіла.Форум Мабіла.Софт Мабіла.Енциклопедія Мабіла.MMS Мабіла.Пошта
Мабіла.Медіа
Четвер, 20 січня 2022 Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

Мабіла.Медіа / Статті / Програмне забезпечення / Софт для Самодєлкіна. Огляд програми Sony Ericsson Themes Creator

Новини


Статті


Програмне забезпечення
Windows Mobile & Phone
Symbian OS
Java
Android
Дослідження
Техноманія
Цифрові фото-відеокамери
Аналітика
Репортажі
VIP-інтерв'ю
Колонка редактора

Огляди


Експорт
RSS
Підписка на новини
Підписка на новини
Add to Google
Вересень, 2008 р.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Софт для Самодєлкіна. Огляд програми Sony Ericsson Themes Creator

Этот материал на русском языке
Коментарі 23.09.2008

Через обмежені фінансові можливості мобільні телефони в нас найчастіше затримуються на дуже тривалий період, але іноді так хочеться відчути ефект новизни у вже досить набридлому пристрої. Саме для цього й існують різні теми, за допомогою яких можна значно змінювати зовнішній вигляд своїх телефонів, точніше, їхнього інтерфейсу й меню. Однак мінус попередньо встановлених або самостійно завантажених тем полягає в тому, що в багатьох у телефоні встановлена точно така ж тема. Тому найкращим варіантом є створення власних графічних творінь, і саме для таких цілей була створена програма Sony Ericsson Themes Creator, якою ми й проведемо віртуальну екскурсію.

Що ж потрібно, щоб створити власну тему в телефонах Sony Ericsson? Для початку — ваше бажання зробити унікальним свій телефон, і тільки потім — завантаження програми Sony Ericsson Themes Creator (знайти її можна за посиланням). Згодяться й навички роботи із графічними редакторами, наприклад, Adobe Photoshop. Вимог до комп'ютера особливих немає, тому що програма невибаглива до системних ресурсів і працює на базі різних операційних систем. Підтримуються близько 90 різних телефонів Sony Ericsson (список пристроїв доповнюється новими версіями програми при виході на ринок нових телефонів).

Під час запуску програми користувачеві буде запропоновано вибрати з великого списку модель, зовнішній вигляд якої ми й хочемо зробити унікальним. Якщо в майбутньому ви захочете змінити телефон, то в програмі це просто зробити за допомогою пункту меню «File/Change Phone». Я вибрав K850 і, власне, після цього відкрилося основне вікно «створювача тем». Загалом, модель термінала особливої ролі не грає, тому що теми робляться приблизно однаково для всіх пристроїв — розходження лише в невеликих нюансах і розмірах елементів теми.

Меню програми розділено на три основні зони: вгорі перебувають вкладки підменю, праворуч — екран із попереднім переглядом елементів різних меню вашого телефонного утвору й вказівкою моделі з відповідним мініатюрним зображенням, ліворуч — зона ваших майбутніх дій (саме тут відбуваються всі зміни). Про неї й поговоримо докладніше. Суть програми полягає в тому, що вона дозволяє розкласти по поличках всю графіку вашої теми й змінювати кожен її елемент, як вам забажається.

Щоб змінити зовнішній вигляд основного екрана вам потрібно підготувати картинку з потрібною роздільною здатністю (розмір зображень завжди зазначений у певній зоні, відповідальної за елемент графіки) і вставити її за допомогою кнопки «import». І так з кожним елементом меню. Є інший, більш простий шлях — взяти вже готову тему за допомогою «file/open» і змінити невеликі деталі, що не вимагає ніяких графічних умінь.

Оскільки програма англомовна, ознайомимося з кожним пунктом меню. Кнопка «preview» дозволяє побачити, як буде виглядати підменю вашої теми. Зверху, зліва направо ідуть такі пункти: Standby — вигляд основного екрана; Desktop — робочий стіл з усіма іконками головного меню; Navigation — меню навігації; Row Title — тут міститься картинка тла в деяких меню (наприклад, у меню зображень); Tab Title — підменю налаштувань; Popup — зринаюче меню; Morelist — додаткові функції; Input 1 й 2 — підменю введення тексту SMS, заміток, часу для будильника й таймера; Activity Menu — зринаюче меню швидкого доступу до різних функцій; Activity Menu — швидкі посилання; Sounds — тут вибирається сигнал виклику (ring signal) і сигнал повідомлення (message alert); Misc — інші проміжні меню (наприклад, завантаження ММS у телефон) і Author — увічніть себе як автора цієї теми (вказується ім'я, прізвище, організація, поштова скринька, посилання на ваш сайт). Як бачите, змінити можна буквально все. За кілька хвилин створюється унікальна, ваша й тільки ваша, тема. Варто сказати, що вкладки бувають різні, все залежить від моделі телефону, тому що для деяких з них кількість елементів, які потрібно створити, може варіюватися.

У лівій частині перебуває панель елементів теми, трохи нижче розташовуються налаштування кольорів тла й тексту. Не зайвою буде інформація про підтримувані розширення графічних форматів, які можуть розрізнятися залежно від телефонного пристрою: GIF, JPEG (JPG), PNG, MBM, BMP, SVGT 1.1. Створення теми завжди починається із закладки «Standby» і підготовки тла підменю. Для цього вибирається цікава вам картинка, що за розміром перевищує роздільну здатність дисплея. Далі в графічній програмі виділяється певна зона, яка потім вирізається, підганяється під потрібні розміри й зберігається окремим файлом. Потім просто імпортуєте файл у цю зону. Те ж саме робиться із тлом кнопок підменю, статусної смужки підменю й натиснутих лівої й правої софт-клавіш. Інші підменю виготовляються за аналогією, тільки в деяких є цікавий елемент, який називається «Desktop highlight». Він є картинкою, що виділяє обрану вами іконку в меню (актуально для тем у моделях К750, W810 і вище).

Після того, як ви зробили (або залишили як є) і застосували всі зроблені елементи в темі, варто ще «погратися» з її колірною гамою, щоб все виглядало красиво й гармонійно. Для цього в меню трохи нижче потрібно перемістити повзунок, де ми зустрінемося з новими позначеннями. Наприклад, у меню «Standby» вони такі: Operator Name — як зрозуміло з назви, цей пункт змінює кольори тексту, що відображає операторів стільникової мережі («Київстар», МТС, Beeline, life:); Text — визначає кольори тексту; Outline — визначає кольори лінії обведеного напису; Time — час («фарбуються» і час, і дата); Left Softkey (а також Middle й Right Softkey) — визначає кольори тексту над софт-клавішами; Pressed — визначає колір тексту софт-клавіш у натиснутому стані. В інших меню й телефонах є свої позначення для зміни кольорів, але принцип той же. Все інтуїтивно зрозуміло, а якщо ні, то відмінно працює «метод тикання» — досить просто спробувати змінити щось, як ви самі побачите, що змінилося. Програма за рахунок наочності дуже швидко вивчається. Уводиться колір за рахунок палітри (що б її викликати натисніть на кольоровий прямокутник, що є біля написів) або вручну в текстовому режимі. Програма навіть дозволяє впроваджувати у вашу тему попредньовстановлені заздалегідь флеш-меню, які є в серії телефонів Walkman.

От і все, тема готова, можна знову тішити око обновкою на екрані вашого телефону. Плюси програми очевидні — це повна змінюваність будь-яких елементів у меню, безкоштовність, наочність, швидкість роботи, підтримка безлічі моделей телефонів і регулярні оновлення. Звичайно, програмі є, куди рости, приміром, удосконалити безпосереднє завантаження створеної теми в мобільний термінал. Та й навички роботи із графічними редакторами дуже бажані для якісної й цікавої внутрішньої «обновки». Але це вже причіпки, тому що кращої програми для створення тем для мобільних терміналів Sony Ericsson просто немає. Скажіть персоналізації телефонів — ТАК!

Джерело: Мабіла
Автор: Євгеній Коломієць
Коментарі
Ви хочете залишити коментар?
Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі
Зареєструйте «Мабіла.Паспорт» або авторизуйтесь, якщо Ви вже зареєстровані.
Этот материал на русском языке Підписатися RSS
Якщо у вас є зауваження, доповнення, побажання, або ви виявили неточність у цьому матеріалі — повідомте редакцію.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Пошук
 

Останні новини

Актуальні теми

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

Про проект · Зворотній зв`язок · Експорт новин · Архів новин · Підписка на новини · Правова інформація

Русскоязычная версия |  Україномовна версія 

© «Мабіла», 2006—2011.
Усі права захищено.

bigmir)net TOP 100