Мабила Мабила.Маркет Мабила.Медиа Мабила.Форум Мабила.Софт Мабила.Энциклопедия Мабила.MMS Мабила.Почта
Мабила.Медиа
Суббота, 24 октября 2020  Русскоязычная версия  | Україномовна версія

Мабила.Медиа / Новости / Операторы / МТС / «МТС-Україна» проведе «Дні відкритих дверей»

Новости


Новинки
Производители
Операторы
Киевстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Экотел
PEOPLEnet
Интертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Другие операторы
Программное обеспечение
Технологии
Аналитика
Отовсюду

Статьи


Обзоры


Экспорт
RSS
Подписка на новости
Подписка на новости
Add to Google
Октябрь, 2008 г.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

«МТС-Україна» проведе «Дні відкритих дверей»

Цей матеріал українською мовою
Комментарии 09.10.2008 15:05

Оператор мобільного зв'язку «МТС-Україна» оголошує про старт чергового етапу соціального проекту «Дні відкритих дверей» для учнів старших класів середніх шкіл одночасно в семи містах України, де розташовані офіси територіальних управлінь компанії.

На «Днях відкритих дверей», які 10 жовтня 2008 р. одночасно пройдуть в Сімферополі, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та Києві, фахівці компанії МТС розповідатимуть гостям про історію мобільного зв'язку в світі та в Україні, про те, як працює мобільний зв'язок та сервіси, які закладено в її основу, про сучасні послуги мобільного зв'язку, про історію компанії МТС, а також можливості професійного зростання, які відкриваються перед співробітниками компанії. Крім того, школярі отримають унікальну можливість пройти екскурсію в офісі компанії, під час якої вони відвідають технічні приміщення, звідки здійснюється контроль, управління і комутація дзвінків, а старшокласники Львова та Дніпропетровська зможуть також відвідати і call-центри компанії. Під час екскурсії діти дізнаються про те, які фахівці працюють в «МТС-Україна», зможуть поставити питання, що їх цікавлять, і дізнатись відповіді на них «з перших рук» від співробітників компанії.

«В теперішній час телекомунікаційна галузь розвивається дуже активно як по всьому світу, так і в Україні і вже сьогодні в галузі відчувається брак висококваліфікованих фахівців. Тому з упевненістю можна говорити, про те, що молоді люди, які стануть фахівцями в області телекомунікацій, не матимуть проблем з працевлаштуванням і відразу після закінчення ВУЗу зможуть знайти гідне пристосування своїм професійним навичкам. Організовуючи «Дні відкритих дверей», ми, перш за все, ставимо перед собою мету показати школярам наскільки цікава і перспективна галузь телекомунікацій. Мабуть, ця подія допоможе школярам вирішити пов'язати своє професійне майбутнє саме з телекомунікаціями або ж просто відкриє їм щось нове, дасть направлення розвитку для поки що не розкритих здібностей майбутніх абітурієнтів» - відзначила директор з людських ресурсів «МТС-Україна» Наталія Береза.

Про проект «Дні відкритих дверей»

«МТС-Україна» послідовно реалізує комплекс спеціальних заходів з метою допомогти майбутнім студентам визначитися з вибором професії. «День відкритих дверей» - один з багатьох соціальних проектів, ініційованих компанією для підтримки і розвитку молоді. Під час проведення «Днів відкритих дверей-2007» проект відвідали більше 200 школярів.

Першим кроком назустріч молоді стала організація в 2006 році щорічного національного проекту «Професіонали майбутнього», в рамках якого проводяться майстер-класи для студентів старших курсів та конкурс серед студентів технічних ВУЗів України, переможці якого мають всі шанси після закінчення учбового закладу отримати роботу в «МТС-Україна».

Також в червні 2008 р. був запущений проект ще однієї ініціативи компанії - «Мобільний Інтернет в школи», в рамках якого «МТС-Україна» забезпечить комп'ютерні класи ряду українських шкіл новими комп'ютерами, а також безкоштовним високошвидкісним доступом до Інтернет за допомогою послуги «МТС Коннект». Окрім цього, МТС проводить акцію «Уроки мобільної грамотності», в ході якої фахівці компанії розповідають учням 5-6 класів про історію мобільного зв'язку та культуру користування мобільним телефоном.

Источник: Мабила
Автор: Анастасия Ризоль
Комментарии
Вы хотите оставить комментарий?
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.
Зарегистрируйте «Мабила.Паспорт» или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы.
Цей матеріал українською мовою Подписаться RSS
Если у вас есть замечания, дополнения, пожелания, или вы обнаружили неточность в данном материале — сообщите редакции.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Поиск
 

Последние новости

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

О проекте · Обратная связь · Экспорт новостей · Архив новостей · Подписка на новости · Пользовательское соглашение

 Русскоязычная версия  | Україномовна версія

© «Мабила», 2006—2011.
Все права защищены.

bigmir)net TOP 100