Мабила Мабила.Маркет Мабила.Медиа Мабила.Форум Мабила.Софт Мабила.Энциклопедия Мабила.MMS Мабила.Почта
Мабила.Медиа
Суббота, 24 октября 2020  Русскоязычная версия  | Україномовна версія

Мабила.Медиа / Новости / Операторы / Golden Telecom / «Голден Телеком» дійшов згоди з ВАТ «Укртелеком» щодо умов взаємоз’єднання мереж

Новости


Новинки
Производители
Операторы
Киевстар
МТС
life:)
Beeline
JEANS
TravelSiM
DJUICE
Гудлайн
Экотел
PEOPLEnet
Интертелеком
Golden Telecom
Укртелеком
Другие операторы
Программное обеспечение
Технологии
Аналитика
Отовсюду

Статьи


Обзоры


Экспорт
RSS
Подписка на новости
Подписка на новости
Add to Google
Ноябрь, 2010 г.
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

«Голден Телеком» дійшов згоди з ВАТ «Укртелеком» щодо умов взаємоз’єднання мереж

Комментарии 04.11.2010 17:54

Київ, 04 листопада 2010 р. Інтереси абонентів  захищено - державний оператор зв’язку ВАТ «Укртелеком» зняв обмеження на дзвінки з мережі «Голден Телекому» на номери телефонної мережі загального користування.
Згідно досягнутих домоволеностей між ВАТ «Укртелекомом» та ТОВ «Голден Телекомом» про умови взаємоз’єднання мереж, державний оператор припиняє штучне обмеження дзвінків від абонентів «Голден Телекому» на номери телефонної мережі загального користування, а також знімає усі інші обмеження, що застосовувались в ході врегулювання дискусійних питань між операторами минулого тижня.

У рамках домовленостей, ВАТ «Укртелеком» відновлює транзит міжнародного трафіку «Голден Телекому» в повному об’ємі, маршрутизацію трафіку абонентів «Голден Телекому» на місцевих мережах в 21 місті України, а також транзит трафіку на міжміських мережах.

Одночасно ВАТ «Укртелеком» підписав договір на взаємоз’єднання з мережею «Голден Телекомом» на 2010 рік, яким передбачено взаєморохрахунки на прийнятних для обох компаній умовах.

«ВАТ «Укртелеком» і ТОВ «Голден Телеком» також дійшли  згоди провести розрахунки за взаємно надані послуги у 2010 році на основі симетричних ставок. Це, на нашу думку, є економічно обгрунтованим рішенням, і відповідає інтересам обох компаній, - прокоментував Андрій Міліневський, генеральний директор «Голден Телеком». -  Ми раді, що державний оператор відмовився від хибної практики обмеження дозвону абонентів іншого оператора, як інструмента впливу на вирішення спірних питань на свою користь, і повернувся до цивілізованої практики переговорів».

У результаті довгострокових переговорів, що проводились ТОВ «Голден Телеком» і ВАТ «Укртелеком» з квітня 2010 року, операторам вдалося досягти згоди зі спірних питань щодо взаємоз’єднання мереж та підписати відповідний договір про надання телекомунікаційних послуг. Треба також зазначити, що «Голден Телеком» неодноразово звертався до НКРЗ, як до державного арбітра у досудовому вирішенні суперечок між телеком-операторами, з проханням вплинути на державного оператора щодо дотримання ним ліцензійних умов і зконодавства України. Нажаль, у цьому випадку НКРЗ усунулась від виконання покладених на неї законних повноважень, а також від застосування однакового неупередженого та вимогливого підходу до усіх компаній, незалежно від форми власності.

 

Источник: Мабила
Автор: Денис Болдырев
Комментарии
Вы хотите оставить комментарий?
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.
Зарегистрируйте «Мабила.Паспорт» или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы.
Подписаться RSS
Читайте также:
Если у вас есть замечания, дополнения, пожелания, или вы обнаружили неточность в данном материале — сообщите редакции.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Поиск
 

Последние новости

Мабила.Маркет.Рейтинг

Рейтинг мобильных телефонов по версии торговой системы «Мабила.Маркет»

1.

О проекте · Обратная связь · Экспорт новостей · Архив новостей · Подписка на новости · Пользовательское соглашение

 Русскоязычная версия  | Україномовна версія

© «Мабила», 2006—2011.
Все права защищены.

bigmir)net TOP 100